„Marvel“ prezidentas patvirtino, kad bus kuriamas „Daktaras Streindžas 2“

„Marvel“ prezidentas patvirtino, kad bus kuriamas „Daktaras Streindžas 2“

„Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) pasirodė kino teatruose 2016 metais.  Filmas, kaip ir visi kiti „Marvel“ studijos kūriniai, buvo finansiškai sėkmingas ir sulaukė teigiamos reakcijos iš žiūrovų ir kritikų. Nuo tada personažas pasirodė dar dviejuose visatos filmuose: „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War) ir „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“). Turbūt buvo tik lauko klausimas, kol sulauksime pirmosios dalies tęsinio, o dabar „Marvel“ prezidentas Kevinas Feige’as paskelbė, kad antroji dalis jau yra suplanuota.

Interviu su „CinemaBlend“ K. Feige’as kalbėjo, kad jau yra suplanuotos kelios idėjos antrajai daliai. Pirmojo filmo režisierius Scott’as Derrickson’as sugrįš į režisieriaus kėdę. Sunkiausia dalis, pasak filmo kūrėjų, bus susieti visus pirmosios dalies įvykius su „Marvel“ visatos filmais, kurie įvyko nuo pirmojo personažo pasirodymo, iki kada pasirodys tęsinys. Į antrąją dalį, žinoma, sugrįš pagrindinį personažą vaidinantis Benedict’as Cumberbatch’as, o vienas iš filmo blogiukų bus Chiwetel’is Ejiofor’as.

Šiuo metu tiksli filmo pasirodymo data nėra paskelbta, tačiau K. Feige’as užsiminė, kad ji turėtų būti aiški po kitais metais pasirodančio „Keršytojai. Begalybės karas 2“ (angl. „Avengers: Infinity War 2).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles