SDCC: Artėja „Ašmenų“ sugrįžimas

SDCC: Artėja „Ašmenų“ sugrįžimas

Dalyvaudamas 2015 m. festivalyje „Comic-Con“ San Diege, Aktorius Wesley‘is Snipesas paskelbė, jog šiuo metu įnirtingai veda derybas su studija „Marvel“ dėl savo sugrįžimo į kadaise žinomą ir itin brutalią komiksų ekranizacijų franšizę „Ašmenys“ (angl. „Blade“). Apie tai praneša portalas „IGN“, kurie užkalbino aktorių vykstančioje konferencijoje.

„Taip, mes kalbamės šia tema. Tai neišvengiama. Jie turi savo požiūrį į būsimą franšizės ateitį, aš – savo, bet tikiu, jog mūsų bendradarbiavimas bus pratęstas. Itin didelė tikimybė, kad artimiausiais metais mes pristatysime „Ašmenų“ tęsinį. Žinoma, jeigu niekas nepavyks, turime labai panašų į „Ašmenys“ projektą“, – teigė aktorius, toliau atsisakęs komentuoti šia tema.

Pokalbiai apie „Ašmenų“ tęsinį arba net jo perdirbinį tęsiasi jau keletą metų. W. Snipesas ne vieną kartą teigė, jog su mielu noru sugrįžtų dar kartą į šį vaidmenį, žinoma, jeigu būtų palankios sąlygos. Manoma, jog kalba buvo apie scenarijų ir honorarą. Taip pat aktorius buvo pajuokavęs, jog suvaidintų šį vaidmenį net jei jis turėtų pasirodyti „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“) sagoje. Tačiau planai apie projektą taip ir liko planais.

Paskutinė „Ašmenų“ (angl. „Blade: Trinity“) dalis pasirodė 2004 metais ir užsidirbo vos 128 milijonus dolerių su 65 mln. biudžetu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles