SDCC: Naujajame „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ anonse – daugiau veikėjų, veiksmo ir siužeto

San Diege vykstančios „Comic-Con“ parodos metu ką tik buvo pristatytas bene laukiamiausias renginio momentas. Kaip ir buvo galima spėlioti, „Warner Bros“ studijos konferencijos metu buvo parodytas naujausias filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) anonsas.

Jame yra parodoma kur kas daugiau, nei žiūrovai matė anksčiau išleistoje medžiagoje. Naujasis anonsas atskleidžia, kodėl senstelėjęs Briusas Veinas (akt. Ben Affleck) taip supyksta ant Supermenu save vadinančio Klarko Kento (akt. Henry Cavill), kad nusprendžia sustabdyti Žemei daug nemalonumų galintį pridaryti superherojų.

Savo stiliumi anonsas taip pat skiriasi nuo ankstesniųjų, kadangi jame yra parodoma kur kas daugiau veikėjų, nėra bijoma atskleisti kiek daugiau siužeto bei dominuoja ryškesnės spalvos, priešingai nei anksčiau akcentuota tamsuma.

Anonse pasirodo didysis Supermeno priešas Leksas Liuteris (akt. Jesse Eisenberg), karingoji Amazonės karė Nuostabioji moteris (akt. Gal Gadot), pagaliau išvystame Briuso Veino ištikimąjį tarną Alfredą (akt. Jeremy Irons) bei daugelį kitų veikėjų, įkūnijamų aktorių Lawrence‘o Fishburne‘o, Diane Lane, Holly Hunter ir kitų.

„DC Comics“ gerbėjai naujajame anonse taip pat pamatys subtilių užuominų į siužeto linijas, kurių negalima atpažinti plika akimi.

Bene laukiamiausias kitų metų filmas pasirodo 2016-ųjų kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles