„Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ puikiai startavo 38 šalyse

„Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ puikiai startavo 38 šalyse

Filmas „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) per tris rodymo dienas iš 38 teritorijų užsidirbo solidžius 200 milijonus dolerių. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Daugelyje šalių juosta užsidirbo tiek pat kaip ir „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) arba netgi daugiau. Meksikoje filmas užsidirbo 7,3 mln. dolerių – geriausias visų laikų startas. Jungtinėje Karalystėje filmas užsidirbo 33 procentais daugiau nei „Altrono amžius“ ir dviem kartais daugiau nei „Geležinis žmogus 3“ (angl. „Iron Man 3“). Japonijoje taip pat filmas per tris rodymo dienas užsidirbo du kartus daugiau už „Geležinį žmogų 3“. Ispanijoje juostai pavyko aplenkti „Altrono amžių“ 25 procentais.

Kol kas pačiu sėkmingiausiu studijos „Marvel“ filmu tarptautinėse kino rinkose yra „Keršytojai: Altrono amžius“, kuris 2015 metais užsidirbo 946 milijonus dolerių. Tikėtina, jog trečioji „Kapitono Amerikos“ dalis ne tik pranoks šį rekordą, bet tarptautiniuose vandenyse kartu perkops milijardo dolerių ribą.

Ateinantį savaitgalį filmas startuos tokiose svarbiose kino rinkose kaip Šiaurės Amerika, Rusija, Argentina ir Kinija. Galima jau dabar sakyti, jog jis taps pirmu šių metų projektu, kuriam pavyks perkopti milijardo dolerių pajamų ribą.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Klausimėlis / 2016 gegužės 3

    O kada startuos ir Lietuvoje? Jau šį savaitgalį?