Studija „Disney“ kurs dar vieną pasaką

Studija „Disney“ kurs dar vieną pasaką

Kino studijos „Disney“ užmojis sukurti visų savo animacinių filmų vaidybines versijas neblėsta – priešingai, tik įgauna pagreitį. Šiuo metu peržiūrimas 1963 m. fantastinis animacinis filmas „Kardas akmenyje“ (angl. „The Sword in the Stone“) ir planuojama jį dar kartą grąžinti į kino ekranus – tik šįkart jau vaidybine forma.

„Kardas akmenyje“ – paskutinis „Disney“ studijos filmas, pasirodęs pačiam Waltui Disney‘ui dar esant gyvam, pasakoja apie jaunąjį Artūrą – būsimąjį legendinį Anglijos karalių, kurį moko burtininkas Merlinas. Filmas yra labai laisva T. H. White‘o romano tuo pačiu pavadinimu interpretacija. „Kardas akmenyje“ yra vienas tomas iš T. H. White‘o knygų serijos apie karalių Artūrą.

Šio projekto scenarijų jau pakviestas rašyti „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) scenaristas ir prodiuseris Bryanas Cogmanas. Jis, beje, jau yra įrodęs savo sugebėjimus Viduramžių fantastikos žanre – jo darbas „Sostų karuose“ pelnė keturias WGA apdovanojimų nominacijas.

Naująją „Kardo akmenyje versiją prodiusuos Bringhamas Tayloras, buvęs „Disney“ studijos vykdantysis prodiuseris, šiuo metu taip pat besirūpinantis Jono Favreau režisuojamo 1967 m. animacinio filmo „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“) vaidybinės versijos prodiusavimo darbais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles