Kitas Weso Andersono filmas bus animacinė juosta

Kitas Weso Andersono filmas bus animacinė juosta

Wesas Andersonas yra vienas ryškiausių šių laikų režisierius. Jis nekuria įspūdingų blokbasterių, tačiau kiekvienas jo filmas yra it šventė kino mėgėjams. Jis taip pat yra išskirtinis dar ir tuo, jog yra vienas iš dviejų Holivudo režisierių, kurio geriausiu darbu laikomas animacinis filmas. Šalia jo stoja tik Bradas Birdas. Ir dabar, kai pernai pasirodė paskutinysis W. Andersono filmas, dauguma svarstė, ką toliau jis kurs. Tačiau dabar paaiškėjo, kad režisierius ir vėl grįš prie žanro, kuris jam atnešė didelę šlovę – stop-kadro animacijos. Apie tai praneša portalas „Collider“.

Kad ir kokie puikūs ir apdovanoti būtų „Viešbutis „Didysis Budapeštas““ (angl. „The Grand Budapest Hotel“) ar „Mėnesienos karalystė“ (angl. „Moonrise Kingdom“), jo stop-kadro animacijos būdu sukurtas „Fantastiškas ponas Lapinas“ (angl. „Fantastic Mr. Fox“) sužavėjo visus iki vieno. Dar iki dabar šis filmas, sukurtas pagal to paties pavadinimo Roaldo Dahlo pasaką, yra laikomas geriausiu režisieriaus darbu. Nenuostabu, kad būtent prie šio žanro režisierius ir nori grįžti, o naujausiame filme bus pasakojama dar viena istorija apie gyvūnus. Tik šįkart pagrindinis veikėjas bus šuo.

Galbūt reiktų atsižvelgti ir į faktą, jog Wesas Andersonas visuomet įtraukdavo animacijos elementų į savo darbus. Net ir tame pačiame „Viešbutyje „Didysis Budapeštas““. Bet nepaisant to, kurti stop-kadro animaciją yra ilgas, kruopštus ir be galo sudėtingas darbas, tinkantis būtent tokiam kino kūrėjui, kaip Wesas Andersonas.

Kol kas dar nežinoma, kada pasirodys naujasis W. Andersono filmas, tačiau galima numanyti, kad kurdamas tokio tipo animacinį filmą jis užtruks gana ilgai. Greičiausiai, anksčiau 2017 metų pabaigos filmo tikrai neišvysime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles