Dar vienas smūgis kino industrijai – kino teatrai iš naujo uždaromi, didžiųjų filmų produkcijos stabdomos

Dar vienas smūgis kino industrijai – kino teatrai iš naujo uždaromi, didžiųjų filmų produkcijos stabdomos

Jei prieš kelias dienas atrodė, kad kino industrija pradeda atsigauti, tuomet ką tik jai buvo suteiktas dar vienas stiprus smūgis.  Pirmieji iš naujo atidaryti kino teatrai Kinijoje sudarė įspūdį, kad viruso banga ten nuslūgo ir gyvenimas po truputį grįžta į kasdienybę, tačiau tai buvo netiesa – vyriausybės sprendimu visi kino teatrai buvo vėl priverstinai uždaryti.

Praeitą savaitę apie penkis šimtus kino teatrų Kinijoje iš naujo atidarė duris, o šį savaitgalį buvo planuota atgaivinti papildomus du šimtus Šanchajuje. Nors lankomumas buvo itin žemas, studijos turėjo planus ten perleisti populiarias filmų serijas kaip „Keršytojai“ (angl. „Avengers“) ar „Haris Poteris“ (angl. „Harry Potter“), kad paspartintų industrijos atsigavimą. Deja, šie planai sugriuvo, kai visi kino teatrai vėl turėjo užsidaryti neterminuotam laikotarpiui. Nors praeitą savaitę buvo teigiama, kad Kinijos viruso atvejų sumažėjo, ši savaitė pateikė staigiai išaugusį užkrėstųjų skaičių, privertusį vyriausybę iš naujo sugriežtinti karantino sąlygas. Sekant šios situacijos pavyzdžiu, kitų šalių kino teatrai neskubės atsidaryti anksčiau laiko.

Bet kokiu atveju, net ir atsidarius kino teatrams populiarių filmų teks palaukti. Ištuštėjus pavasario sezonui, „Warner Bros“ studija nukėlė į tolimesnį laikotarpį net ir vasaros filmus. Negana to, didieji projektai, kurie turėtų pasirodyti kitais metais taip pat patirs atidėjimus, nes jų kūrimo procesas yra visiškai nutrauktas. Režisierius Mattas Reevesas patvirtino, kad naujojo „Betmeno“ filmavimas, turėjęs būti  sustabdytas kelioms savaitėms, dabar yra visiškai atšauktas neterminuotam laikotarpiui. Toks pat likimas ištiko ir kitą laukiamiausią kitų metų filmą, ketvirtąją „Matricos“ (angl. „The Matrix“) dalį. Į šiuo metu sustabdytų projektų sąrašą taip pat pakliuvo trečiasis „Jūros Periodo Pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) filmas bei naujoji „Marvel“ visatos dalis „Shang-Chi and the Legend of Ten Rigns“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles