Netflix TOP5. Romantiniai filmai

Netflix TOP5. Romantiniai filmai

Sėdėti užsidarius namuose nėra jau toks didelis malonumas, bet svarbiausia – būti atsakingiems ir kuo mažiau trintis aplink. Kino teatrams uždarius duris alternatyvą siūlo visos pasaulio VOD platformos. Žinoma, jų turime ir Lietuvoje, tačiau kol kas siūlome apžvelgti tai, ką siūlo didžiausi pasauliniai vardai ir, svarbiausia, jų originalų turinį. Kitaip tariant, ką sukūrė būtent tos svetainės. Tad pradėkime nuo bene labiausiai žinomo VOD portalo „Netflix“.

Ne paslaptis, kad būtent „Netflix“ buvo ir vis dar yra šio formato pionieriai, jie investuoja milijardus JAV dolerių į savo originalų turinį. Vien 2020 metais jie savo originaliam turiniui planavo išleisti 17,3 milijardo JAV dolerių. Gali būti, kad dėl viruso ši suma kiek keisis, tačiau svarbiausia yra pats bendras vaizdas. Kadangi tiek serialų, tiek filmų yra begalybė, pradėsime mūsų TOP penketukus nuo filmų ir, tokių, kurie galbūt bus labiau orientuoti į moterišką auditoriją (arba poreles). Tai – TOP 5 originalūs romantiniai „Netflix“ filmai.

  • „All the Bright Places“. Jautri, sukrečianti ir net sunku įvardyti tai kaip laimingą istoriją. Nepaisant to, visgi, kaip ir sako pats pavadinimas, gyvenime „šviesių akimirkų“ tikrai yra ir jos čia puikiai atvaizduojamos. Filmas pasakoja apie du labai skirtingus, tačiau tuo pačiu ir itin panašius gyvenimo palaužtus paauglius, kurie netikėtai susitinka ant tilto. Violeta – palaužta skaudžios netekties, o Finčas – apskritai viso gyvenimo. Atrodo, dvi šios sugniuždytos sielos neturi kaip susieiti. Tačiau tampa labia akivaizdu, kad būtent šis skausmas jaunuolius suveda kartu į naują, labai vingiuotą gyvenimo nuotykį. Ši romantinė drama itin geba pasiknisti mūsų jausmuose ir paieškoti pačių jautriausių sielos stygų, kad galėtų jomis groti iki pat filmo pabaigos. „Optimisto istoriją“ (angl. „Silver Lining Playbook“) primenantis filmas, tik šiek tiek apie kitą amžiaus kategoriją, kuriame vaidmenis atlieka puikūs jaunosios kartos aktoriai Elle Fanning ir Justice’as Smithas.
  • „Tall Girl“. Šis filmas yra jau visiškai kitokios nuotaikos, nei aprašytas auksčiau. Tai lengva, paaugliška romantinė komedija. Galima net būtų sakyti, jog ji labai atitinka visas tipines romantinio filmo klišes ir jūs tikrai būtumėt teisūs. Tačiau ši juosta turi savotiškų išskirtinimų. Pirmiausia, tai pagrindinę monstriškai aukštą veikėją įkūnijanti Ava Michelle, kuri labai nuoširdžiai perteikia pašaipų sukeliamą skausmą. Kartu ji labai natūraliai parodo ir savo simpatijas bei mergaitiškas problemas. Iš esmės, filmas turi vieną paprastą naratyvą – „kaip išgyventi merginai, kuri 16 metų ir 2 metrų aukščio“. Sakot, nieko neįprasto? Pažiūrėkit filmą ir gal bus aiškiau.
  • „To All the Boys I Loved Before“. Tai tikrai ne naujausias „Netflix“ filmas, tačiau šiame tope jis atsidūrė, nes visai neseniai atsirado antroji šio filmo dalis „To All the Boys. P.S. I Still Love You“. Iš esmės, šiuos du filmus galima sujungti į vieną, nes istorija yra tęstinė, niekur nenušokanti, o pats principas – gan žavus. Filmas pasakoja apie Larą Džin, kuri kiekvienai savo simpatijai mokykloje parašė meilės laiškus, tačiau jų neišsiuntė ir laikė saugiai savo namuose. Tačiau taip jau nutiko, kad kažkas tuos laiškus ėmė ir išsiuntė. Ir taip prasidėjo tikrai gana komiškas nuotykis, stengiantis išsisukti iš itin nepatogių situacijų. Na, o antrojoje dalyje pasirodo vienas vaikinas, kuris pirmame filme laišką gavo, tačiau nepasirodė ekrane. Smagus, lengvas, visiškai neįpareigojantis filmas (ar filmai) lengvam vakarui namuose.
  • „Always Be My Maybe“. Iš visų tope esančių filmų šis turi bene geriausią aktorių kolektyvą. Filmuose tikrai esate matę Ali Wong ir Randallą Parką. O ką jau kalbėti ir apie Keanu Reevesą, kuris pasirodo kaip pats Keanu Reevesas ir tiesiog nuneša auditoriją. Jau sudominau? Išties, filmas gal ir nėra toks baisiai išskirtinis, bet vargu ar galėtume tai pasakyti apie bet kokią romantinę komediją. Visi žinom, kaip filmas pasibaigs, tačiau įdomiausia yra, kaip viskas vyksta per filmą. Juostoje pasakojama apie du nuo vaikystės neišskiriamus draugus Sašą ir Markusą, kurie, na, galiausiai pasuka skirtingais keliais. Tačiau gyvenimas yra išties juokingas, ir juodu vėl suvedu kartu. Įvairios kuriozinės situacijos ir labai natūralūs išyvenimai tikrai privers juoktis ir ne vieną kartą. Ir šįkart filmas tikrai orientuotas ne į paauglišką, o suaugusių kategoriją.
  • „The Perfect Date“. Ką daryti gyvenime, kai visiškai nežinai, kuo nori būti? O jei tiksliau, jei žinai, ko nori pasiekti, bet neturi tam pinigų? Gerai, jei turi draugą, pasižymintį progrmavimo sugebėjimais ir kartu jūs sukuriate „palydovo“ programelę. Siekdamas įstoti į svajonių koledžą Bruksas ima už pinigus susitikinėti su merginomis, bet ne taip, kaip įsivaizduojate. Jis tampa jų tobulu pasimatymu – apsirengia, elgiasi ir daro viską, ko tik nori merginos. Idealu, ar ne? Tačiau taip nutinka, kad Bruksas netyčia įsimyli vieną iš savo klienčių. Na, ir čia jau prasideda tikroji komiška istoriją. Vėlgi, dar vienas, lengvas romantiškas filmas, kuris jūsų tikrai neįpareigos, bet tikrai nepastebėsit, kaip prabėgs.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles