„Tronas 3“ – išjungiamas

„Tronas 3“ – išjungiamas

Kino studija „Disney“ nusprendė nebeplėtoti savo planų kompiuterinio pasaulio istorijos tęsime ir galutinai išjungė „Troną 3“ (angl. „Tron 3“) iš savo sistemos, praneša „The Hollywood Reporter“. Ir nors dabar yra teigiama, kad dar anksčiau sklidusios kalbos nebuvo oficialiai patvirtintos, viskas atrodė priešingai, todėl žinia apie projekto nutraukimą yra kiek netikėta.

Dar šiais metais buvo paskleistos žinios, kad į būsimo filmo režisieriaus kėdę sugrįžo Josephas Kosinskis, taip pat režisavęs ir „Troną: palikimą“ (angl. „Tron: Legacy“). Į filmą taip pat planavo sugrįžti ir ankstesnės juostos aktoriai Olivia Wilde ir Garrettas Hedlundas. Įdomu dar ir tai, kad buvo sudaryti planai ir pradėti filmavimo darbus. Jie turėjo vykti jau nuo šio rudens Vankuveryje. „Disney“ taip pat turėjo ambicijų į projektą prisikviesti aktorių Jaredą Leto, tačiau jokio oficialaus pasiūlymo taip ir nepateikė.

Ir nors studija nepateikia jokių oficialių pareiškimų, kodėl nutraukė trečiojo „Trono“ kūrimo darbus, sklinda kalbos, kad dėl to kaltas ką tik kinuose pasirodęs kitas filmas – „Rytojaus žemė“ (angl. „Tomorrowland“). Pastarasis projektas tapo vienu šių metų finansiškai nesėkmingu filmu dar net neįpusėjęs savo pasirodymo laiko. Apie 190 milijonų biudžetą turėjęs filmas per premjerinį savo savaitgalį JAV surinko vos 33 milijonus dolerių, o toks rezultatas potencialiam blokbasteriui yra visiška tragedija. Labai tikėtina, kad studijos vadovybė po tokių rezultatų nusprendė nerizikuoti, nors „Tronas: palikimas“, kainavęs 170 milijonų, užsidirbo apie 400 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles