Kruvinos kovos sugrįš naujame „Žūtbūtiniame mūšyje“

Kruvinos kovos sugrįš naujame „Žūtbūtiniame mūšyje“

Filmas „Žūtbūtinis mūšis“ (angl. „Mortal Kombat“) pasirodė 1995-ais metais ir dar dabar laikomas vienu iš geriausių filmų pagal kompiuterinį žaidimą, nors reikia pripažinti, kad kartelė nėra aukšta. Jo pasisekimas leido sukurti ir tęsinį „Žūtbūtinis mūšis 2: Sunaikinimas“ (angl. „Mortal Kombat: Annihilation). Nors kritikai juos sudraskė į skutus, abu filmai finansiškai buvo sėkmingi ir pelnė gerbėjų simpatijas.

Džiugios žinios šiems gerbėjams – „Žūtbūtinis mūšis“ sugrįžta 2021-ųjų metais kovo 5 dieną. Filmą prodiusuos Jamesas Wanas, du kartus surinkęs milijardą dolerių su septinta „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Furious 7“) dalimi bei „Akvamenu“ (angl. „Aquaman“). Jis taip pat filmavimo vietai parinko Australiją, nes didžiulė dalis „Akvameno“ buvo filmuota ten. Teigiama, kad „Žūtbūtinis mūšis“ bus pati didžiausia kino produkcija šalyje.

Režisieriaus kėdėje debiutuos Simonas McQuoidas, kuris pasižymėjo su įvairiuose apdovanojimuose simpatijas pelniusiomis reklamomis. Taip pat prie projekto prisijungia ir aktorius bei kovos menų meistras Joe Taslimas. Tikėtina, kad bus pritraukta daugiau kovos menų specialistų dėl serijai privalomų įnirtingų kovų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles