McG gali atgaivinti legendinius „Visatos valdovus“

McG gali atgaivinti legendinius „Visatos valdovus“

Įsisiautėjantis Oskarų laukimo sezonas verčia Holivudo režisierius rimtai svarstyti apie ateinančius metus bei projektus, kurie gali padėti šiems užsitarnauti naujų įvertinimų. Vienas tokių šiuo metu yra McG, daugeliui taip pat žinomas Joseph McGinty Nicholo pilnu vardu ir pavarde, šiuo metu svarsto apie galimybę atgaivinti veiksmo filmą „Visatos valdovai“ (angl. „Masters of the Universe“).

Originaliame 1987-ųjų filme He-Man’o personažas, kitaip tariant princas, transformuojasi į karį ir tampa paskutine viltimi magiškajam pasauliui, kurį nuniokojo žiaurusis Skeletoras. Kino studijos jau ilgą laiką svarstė apie galimybę atkurti šią juostą teigdamos, jog ji galėtų patirti tokią pačią sėkmę, kaip ir legendinės pirmosios „Transformerių“ (angl. „Transformers“) dalys. Žinoma, jos taip pat tikisi, kad juosta taps gerokai sėkmingesne už savo pirmtaką ir vien dėl to, jog beveik prieš 30 metų pasirodęs originalas didelės sėkmės nesusilaukė. Tame filme pagrindinius vaidmenis suvaidino Dolphas Lungrenas (He-Man), o Frankas Langella antagonistą Skeletorą. Ir visgi, anksčiau pasirodęs animacinis serialas buvo įvertintas geresniu balu, nei 1987-aisiais pasirodęs vaidybinis filmas.

Kino studijų „Sony Pictures“ ir „Escape Artist“ juostos scenarijų jau buvo perrašę daugybę kartų, o pats McG prižadėjo atsakymą dėl savo prisijungimo duoti tik tada, kai perskaitys naujausią jo variantą. Kada juosta turėtų pasirodyti didžiuosiuose kino ekranuose nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles