Pasirodė dar vienas „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ anonsas

Šių metų vasarį pristatytas pirmasis „Solo. Žvaigždžių karų istorijos“ (angl. „Solo. A Star Wars Story“) anonsas serijos gerbėjus ir vėl nukėlė į kosmines keliones, o artėjanti filmo premjera paragino studiją pasidalyti dar vienu būsimo filmo anonsu.

Ir nors „Lucasfilm“ šios žinios vis dar nepatvirtino, pasklidę gandai leidžia daryti prielaidą, jog, kad vienu juostos antagonistu išvysime „Cloud-Rider“ gaujai vadovaujantį Enfys Nest personažą. E. Nest kartu su „Cloud-Rider“ buvo paminėtas dar 1977-ųjų metų „Žvaigždžių karų“ komikse, kuomet vietiniai Adubos-3 gyventojai į pagalbą pasikvietė būtent Haną Solo su Čiubaka, kad pastarieji padėtų apsaugoti planetos pasėlius.

Iš Harrisono Fordo vaidmenį perima bei jaunąjį Haną Solo šį sykį suvaidins Aldenas Ehrenreichas. Ir nors daugumai ši pavardė gali skambėti it visiškai nauja – Holivudo padangėje 28-erių aktorius tikrai nėra naujokas. Vieni įdomesnių aktoriaus pasirodymų buvo 2013-ais metais Woody Alleno juostoje „Džesmina“ (angl. „Blue Jasmine“) bei 2016-ais Ethano bei Joelio Coenų filme „Šlovė Cezariui!“ (Angl. „Hail, Caesar!“).

Filme taip pat išvysime ir „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždę Emilia Clarke, Woody Harrelsoną, Paulą Bettany, o režisūros kėdeje juostą užbaigė Ronas Howardas. Primename, kad „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ į kino teatrus atkeliaus jau šių metų gegužės 25-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles