Aiškėja galimi kandidatai į jaunojo Hano Solo vaidmenį

Aiškėja galimi kandidatai į jaunojo Hano Solo vaidmenį

Kino studijos „Disney ir „Lucasfilm“ jau, galima sakyti, beveik rado, kas vaidins jaunąjį Haną Solo planuojamame šalutiniame „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) projekte.

Pranešama, kad po tūkstančių aktorių peržiūros, atrinkta maždaug tuzinas, tarp kurių atsidūrė Milesas Telleris, Anselis Elgortas, Dave‘as Franco, Jackas Reynoras, Scottas Eastwoodas, Loganas Lermanas, romantinės dramos „Bruklinas“ (angl. „Brooklyn“) žvaigždė Emory Cohenas ir komedijoje „Visi truputį nori“ (angl. „Everybody Wants Some“) suvaidinęs Blake‘as Jenneris. Į atranką studijos kvietė tiek visiškai jaunus (17 m.), tiek ir šiek tiek vyresnius aktorius (34 m.). Atrinktųjų amžius, neskaitant vienintelio Scotto Eastwoodo, kuriam 29-eri, varijuoja nuo 20 iki 25 m.

Nors atranka bus atliekamai ir toliau, tačiau prodiuserė Kathleen Kennedy bei režisieriai Philas Lordas ir Chrisas Milleris kvies šio trumpojo sąrašo aktorius į bandomuosius vaidinimus, tad manoma, jog galutinis sprendimas jau turėtų būti priimtas per artimiausias kelias savaites.

Nors filmavimą numatoma pradėti ne anksčiau kaip kitų metų sausį, patikimi šaltiniai teigia, kad toks ankstyvas sprendimas yra daugiau susijęs su nauju „Žvaigždžių karų“ filmu, nei su pavadinimo kol kas dar neturinčiu Hanui Solo skirtu filmu. Teigiama, kad jaunasis Hanas Solo, prieš pasirodydamas „asmeniniame“ projekte gali epizodiškai pasirodyti naujame taipogi šalutiniame „Žvaigždžių karų“ filme „Vienišius“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“).

Iki „Vienišiaus“ filmavimo pradžios lieka dar mėnesis, o jo siužetas plėtosis tarp III ir IV „Žvaigždžių karų epizodų – tokiu būdu naujasis Hanas Solo būtų tinkamo amžiaus pasirodyti šiame filme. Šiuo atžvilgiu „Disney“ studija nėra originali – tokią pačią strategiją su Žmogumi – Voru panaudojo ir „Marvel“: dėl Tomo Hollando kandidatūros buvo nuspręsta ganėtinai anksti, tam, kad jis, prieš pasirodydamas savo filme, epizodiškai dar spėtų šmėstelti kitame „Marvel“ projekte „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

Pavadinimo kol kas dar neturinčio Hano Solo filmo premjera numatyta 2018 m. gegužės 25 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles