„Sostų karai“ baigė filmuoti rekordiškai ilgą mūšio sceną

„Sostų karai“ baigė filmuoti rekordiškai ilgą mūšio sceną

Serialas „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“), kurio kitąmet pasirodysiantis aštuntasis sezonas laikomas kone svarbiausiu metų televizijos įvykiu jau dabar, toliau nepaliauja stebinti savo gerbėjų. Serialo komanda ką tik baigė filmuoti mūšio sceną, kurios filmavimas truko rekordinį laiką – 55 naktis iš eilės.

Tiesa, nepanašu, jog šis faktas būtų buvęs serialo viešųjų ryšių kampanijos dalimi. Remiantis „Watchers on the Wall“ portalu (laikomu patikimiausiu šaltiniu su „Sostų karais„ susijusioms naujienoms) režisieriaus asistentas Jonathanas Quinlanas socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino padėka savo komandai, kurią netrukus ištrynė. Visgi, žvitriausi gerbėjai spėjo nuotrauką išsisaugoti ir iššifruoti.

Kaip matoma kortelėje, Quinlanas savo komandai dėkoja už jų pastangas ir įdėtą darbą visas 55 naktis iš eilės, nors pats supranta, jog po metų, kuomet ir galėsime išvysti serialą savo ekranuose, niekam nerūpės, kiek komanda turėjo ištverti, norėdama nufilmuoti šią sceną Šiaurės Airijoje. Kaip teigia režisieriaus asistentas, kai maždaug dešimt milijonų žmonių kitąmet žiūrės šią sceną, jie tikrai neturės nė menkiausio įtarimo, kaip sunkiai visa komanda dėl jos dirbo, kokie pavargę jie buvo ir kaip sunku buvo atlikti darbą beveik minusinėje temperatūroje. Viskas, ką jie supras, tai kad tai dar niekada nebuvo atlikta – ir tai buvo pasiekta tik visos komandos dėka, už ką Quinlanas ir dėkoja savo komandai.

Portalo duomenimis, tikėtina, jog ši scenas sumuš ilgiausios mūšio scenos, skirtos televizijai, rekordus. Nors 55 dienos ir neatrodo labai ilgas laikotarpis tiems, kurie naujojo sezono kantriai laukia porą metų, tai tikrai yra pakankamai ilgas laiko tarpas filmuojant televizijos serialo sceną. Palyginimui, šeštojo sezono mūšio scena, dar žinoma kaip „The Battle of Bastards“ buvo nufilmuota per dvigubai trumpesnį laiką – vos mėnesį. Visgi, žinant, kaip kokybiškai atrodo scena, sunku suprasti, kaip atrodys naujausia mūšio scena, kurią išvysime jau kitąmet.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles