„Blakės“ kūrėjas grįš su nauju kūriniu

„Blakės“ kūrėjas grįš su nauju kūriniu

David‘as Simon‘as prieš daugiau nei penkiolika metų sukūrė televizijos serialą „Blakė“ (angl. „The Wire“) apie narkotikų prekybą ir jų įtaką Baltimorės miestui. Šiandien šį serialą galime vadinti kultiniu (nors Lietuvoje jo žinomumas sąlyginai menkas), todėl bet kokios žinios apie naujus D. Simon‘o darbus sulaukiamos su dideliu susidomėjimu. Tokių žinių pasirodė ir pastarosiomis dienomis –  režisierius, kartu su „Spain‘s Mediapro“ (kompanija, kūrusia „Jaunąjį popiežių“ (angl. „Young Pope“)), derina naujo televizijos kūrinio detales.

Naujasis serialas pasakos istoriją apie prezidento Abraomo Linkolno batalioną, kuris atvyko iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Ispaniją kovoti su fašizmu ir jo šalininkais Ispanijos pilietinio karo metu. Kol kas numatyta, jog serialo formatas bus vadinamasis mini-series, kuris apims šešių valandų sezoną. Prie serialo siužeto dirbs ir su „Blake“ dirbę scenaristai – George‘as Pelecanos ir Dennis Lehane‘as.

Kadangi serialo planai dar tik parengiamojoje stadijoje, tai jo pasirodymo data kol kas lieka neaiški. Serialo pavadinimas bus „A Dry Rain“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles