Ar žinote, kad… Jennifer Lawrence ir Bradley Cooperis

Šią savaitę „Buvau kine“ rubriką „Ar žinai, kad…“ nusprendė skirti ne filmui, bet aktoriams. Iš karto dviems – naująją Amerikos numylėtine vadinama Jennifer Lawrence ir į seksualiausių pasaulio aktorių sąrašus patenkančiam Bradley‘iui Cooperiui. Šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pasirodo drama „Džoja“ suteiks progą dar kartą išvysti šiuos aktorius vaidinančius drauge. Ekrane šie aktoriai kartu pasirodo ganėtinai dažnai ir dėl to geltonoji spauda ne kartą juos buvo paskelbusi pora. Tačiau, kaip yra pasakęs legendinis prancūzų Naujosios bangos (pranc. „La nouvelle vague“) režisierius Jeanas Lucas Godardas, : „Kinas – tai gražiausia apgavystė gyvenime“, tad tai, ką ši nauja Holivudo saldžioji porelė demonstruoja ekrane, toli gražu nevisiškai sutampa su realybe. Apie tai ir ne tik kviečiame sužinoti šį kartą.

 

 

1. Nors stebint šios poros jausmus, besiliejančius iš kino ekranų, tuo būtų sunku patikėti, vis tik bučinių scenų filmavimas abiems aktoriams tapo nemenku išbandymu. Filmuojant „Optimisto istoriją (angl. „Silver Linings Playbook“) jau po antro dublio J. Lawrence B. Cooperiui pareiškė: „Tu esi šlapias bučiuotojas“. Deja, tai nebuvo komplimentas.

Scena iš filmo "Optimisto istorija"
Scena iš filmo „Optimisto istorija“

2. Savo ruožtu kolegos Liamo Hempswortho, su kuriuo vaidino „Bado žaidynėse“ (angl. „Hunger Games“) kritikuojama dėl nekokio burnos kvapo J. Lawrence yra pareiškusi, kad prieš bučiuodamasi su „tikromis žvaigždėmis“ išsivalo dantis. B. Cooperis patenka į šią „žvaigždžių kategoriją“, vertą gaivesnio bučinio.

3. J. Lawrence garsėja tuo, kad dažnai praleidžia istorines progas patylėti. Neseniai ji atskleidė kai ką, ko viešinti galbūt ir nebuvo būtina, kalbėdama apie … B. Cooperio užpakalį. Pasak jos, filmuojant „Optimisto istorijos“ šokių scenas būtent ši jos partnerio kūno dalis suprakaituodavo netgi greičiau nei pažastys.

ar_zinai_kad_Lawrence_cooper_3
Bradley Cooper ir jo… prakaituoti linkęs užpakalis

4. B. Cooperis filme „Serena“ atsirado J. Lawrence dėka. Ši nusprendė jį pakviesti, vien dėl to, kad jiems yra smagu kartu dirbti.

Scena iš filmo "Serena"
Scena iš filmo „Serena“

5. B. Cooperis savo dvi Oskaro nominacijas pelnė už vaidmenis tuose filmuose, kuriuose kartu vaidino ir J. Lawrence („Optimisto istorija“ ir „Amerikietiška afera“ (angl. „American Hustle“)). Kartu jie iš viso filmavosi keturiuose filmuose. Tiek pat kartų B. Cooperio kolega buvo tapęs ir R. De Niro. O Cooperis, Lawrence ir De Niro kartu filmavosi trijuose filmuose.

ar_zinai_kad_Lawrence_cooper_4
Robert De Niro, Bradley Cooperis ir Jennifer Lawrence „Optimisto istorijos“ renginyje

 

6. Nors ekrane kartu ne kartą vaidino ne tik romantinėse, bet net ir lengvai erotinėse scenose, realybėje jie niekada nebuvo pora. Nors žiniasklaidos yra dažnai peršami vienas kitam, aktoriai netgi bendrauja pakankamai retai.

7. Viena iš priežasčių, kodėl, B. Cooperio nuomone, jie su J. Larence niekada nebuvo ir nebus pora realiame gyvenime yra amžiaus skirtumas. Nors ekrane ši aplinkybė netrukdo vaidinti mylimųjų, tačiau gyvenime B. Cooperis pagal amžių beveik tiktų J. Lawrence į tėvus. B. Cooperis vyresnis už J. Lawrence penkiolika metų.

8. Tačiau kartą, vienas bulvarinis laikraštis ruošėsi sukurpti gandą apie J. Lawrence romaną su vienu iš kolegų. J. Lawrence buvo leista pasirinkti, su kuo ji nori būti „suporuota“ – su B. Cooperiu ar su Samueliu Clafinu. J. Lawrence pasirinko B. Cooperį.

9. Pirmą kartą ne tik su B. Cooperiu, bet ir su R. De Niro J. Lawrence susitiko „Optimisto istorijos“ filmavimo aikštelėje. Tačiau tuomet visos jos simpatijos atiteko JackiWeaver, kuri vaidino J. Lawrence pamėgtame filme „Gyvulių karalystė“ (angl. „Animal Kingdom“).

10. Filmuojant „Optimisto istoriją“ prireikė kelių savaičių, kad J. Lawrence ir B. Cooperis padedami choreografės išmoktų šokio žingsnelius. Apie improvizaciją negalėjo būti nė kalbos, kadangi B. Cooperis pats prisipažįsta esąs labai prastas šokėjas. Tiesa, J. Lawrence savo choreografinius sugebėjimus vertina taipogi ne per geriausiai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles