„Kieto riešutėlio“ režisierius imasi naujojo veiksmo trilerio

„Kieto riešutėlio“ režisierius imasi naujojo veiksmo trilerio

Airių kino kūrėjas Johnas Moore‘as, kuris buvo atsakingas už penktosios „Kieto riešutėlio“ (angl. „Die Hard“) dalies sukūrimą, surežisuos veiksmo trilerį „N.O.C.“ kino kompanijai „Film House Germany“. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Filmas papasakos apie CŽV agentą, dirbantį po priedanga ir sužinantį, kad agentūroje yra žmonių, kurie slapta bendradarbiauja su teroristais. Pasislėpęs vienoje iš Berlyno ligoninių, vyras turi gelbėtis tiek nuo savo kolegų, tiek ir nuo nusikaltėlių. Jis privalo surinkti reikiamus įrodymus ir juos priduoti tiems, kuriais dar galima pasitikėti.

Filmo produkcijos pradžia turi prasidėti jau šių metų gale Berlyne. Jo pardavimu užsiimanti kompanija „Film House Germeny“ nori rasti potencialų pirkėją šių metų Kanų kino festivalyje. Kada planuojama pristatyti filmą žiūrovams, nepranešama.

Paskutiniu režisieriaus Johno Moore‘o filmu tapo „Kietas Riešutėlis. Puiki diena mirti“ (angl. „Die Hard: A Good Day to Die“), kuris visame pasaulyje surinko 304 mln. dolerių. Filmas buvo sutryptas kino kritikų ir žiūrovų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles