Dolfas Lundgrenas nori suvaidinti antagonistą antroje „Deadpoolo“ dalyje

Dolfas Lundgrenas nori suvaidinti antagonistą antroje „Deadpoolo“ dalyje

Po to, kai filmo „Deadpool“ paskutinėje scenoje buvo pranešta, kad antroje dalyje plepiam superherojui teks susidurti su Keiblu, prasidėjo spėliojimai, kas galėtų suvaidinti šį įdomų ir ganėtinai grėsmingą personažą. Kaip potencialūs kandidatai buvo įvardijami tiek Johnas Hammas, tiek Stephenas Langas, tačiau kino studija „20th Century Fox“ apie tai nieko nekomentavo. Dabar apie savo norą sudalyvauti antroje „Deadpoolo“ dalyje prašneko veiksmo filmų legenda Dolfas Lundgrenas.

„Tai geras klausimas. Aš nebuvau matęs daugelio tų superherojų filmų, nes esu užimtas filmavimuose ir neturiu tam laiko. Tik girdėjau, kad „Deadpoole“ turi pasirodyti toks personažas kaip Keiblas? Jis didelis vyrukas? Manau, kad galėčiau suspardyti keletą šiknų. Pažiūrėsime. Kai aš pamačiau nuotrauką, man jis pasirodė toks Ivano Drago ir Gunnerio Jenseno mišinys su… Aš nežinau“, – pasakė aktorius duodamas interviu portalui „Nerdist“.

Keiblas tai vyrukas metuose, kuris bando sučiupti Deadpoolą. Jis yra Skoto Samerso (Ciklopo) ir Madelinės Pior sūnus. Pagal tipažą, labiausiai tinkančiu kandidatu tikrai galėtų tapti D. Lundgrenas, kuriam šiuo metu jau 58 metai.

Paskutiniu aktoriaus pasirodymu kine buvo veiksmo juosta „Nesunaikinami 3“ (angl. „The Expendables 3“). Visai neseniai aktorius pristatė antrąją „Vaikų darželio policininko“ (angl. „Kindergarten Cop 2“) dalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles