Iš būsimų „DC“ komiksų ekranizacijų traukiasi režisieriai

Iš būsimų „DC“ komiksų ekranizacijų traukiasi režisieriai

Kaip skelbia portalas „The Hollywood Reporter“, režisierius Sethas Grahame-Smithas pasitraukė iš filmo „Žaibas“ (angl. „Flash“) režisieriaus posto. Kino kūrėjas paliko būsimos „DC“ komiksų ekranizacijos režisieriaus kėdę dėl kūrybinių nesusitarimų su studijos „Warner Bros.“ vadovybe ir juostos prodiuseriais.

Nežinia, ar bus paliktas tas pats scenarijus, prie kurio dirbo Sethas Grahame-Smithas. Taip pat nežinoma, ar studija norės pakeisti pasakojimo koncepciją, kurią numatė pasitraukęs režisierius. Filmo premjera numatyta 2018 m. kovo 18 dieną, todėl „Warner Bros“ dar turi pakankamai daug laiko surasti naują režisierių. Pagrindinį vaidmenį filme atliks Ezra Milleris, kuris šiais metais trumpai pasirodė šiame vaidmenyje filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“). Artimiausias Žaibo pasirodymas įvyks 2017 m. lapkritį, kai jis pasirodys filme „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“).

Tačiau, ne vien „Žaibui“ iškilo problemos. Kitas studijos „Warner Bros.“ kuruojamas „DC“ komiksais paremtas filmas „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) irgi gali neteikti režisieriaus. Pasak anoniminių šaltinių, iš projekto nori pasitraukti režisierius Jamesas Wanas. To priežastimi tapo despotiška studijos „Warner Bros.“ kontrolė. Kol kas nėra jokių oficialių pareiškimų iš studijos ir paties režisieriaus ar jo aplinkos. Žinant Jamesą Waną, kuris mėgsta jaustis laivai filmavimo aikštelėje, tokie gandai gali tapti tikrove.

Jeigu visgi režisierius išties pasitrauks, studijai „Warner Bros.“ teks ne tik ieškoti naujojo filmo kūrėjo, bet kartu ir nukelti filmo premjeros datą, kuri kol kas numatyta 2018 m. birželio 27 dienai. Pagrindiniame vaidmenyje atidurs Jasonas Momoa.

Situacija su „DC“ komiksais studijai „Warner Bros.“ išties yra kebli, nes daug lūkesčių buvo įdėta į juostą „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“, tačiau filmas tapo nusivylimu tiek kino kritikams, tiek patiems kūrėjams, kurie tikėjosi milijardo dolerių pajamų visame pasaulyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles