Pirmajame „Kapitono Amerikos: Pilietinio karo“ anonse vienas prieš kitą stoja geriausi draugai

Kino studija „Disney“ paviešino vieno laukiamiausių kitų metų filmo „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) pirmąjį anonsą. Kaip ir buvo galima tikėtis, pats pirmasis anonsas yra tik įvadas į istoriją su ganėtinai jausminga pabaiga, o efektai yra tiesiog sprogstantys.

Naujasis filmas tęs istoriją iškart po „Keršytojų: Altrono amžiaus“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“). Styvas Rodžersas vadovauja naujųjų Keršytojų komandai, kuri siekia iš paskutiniųjų saugoti žmoniją. Po dar vieno tarptautinio skandalo, kai dėl Keršytojų įvyko kelios civilių žūtys, politikai siekia įvesti atskaitingumo sistemą, o taip pat ir siekia patys spręsti, kad panaudoti komandą. Naujoji sistema suskaldo Keršytojus, o jiems nugarą alsuoja dar vienas galingas priešas.

Pirmiausia reiktų pabrėžti tą faktą, kad „Disney“ iškart duoda suprasti, jog šis filmas yra apie Styvą Rodžersą, nors jau anonse matome beveik visą Keršytojų komandą. Greičiausiai šie kadrai bus iš pirmosios filmo pusės, nes kažkuriam taške visi turėtų susitaikyti. Bent jau tokios vyksta spekuliacijos esama informacija.

Turbūt kiekvienas komiksinių filmų gerbėjas po šio anonso cyptels kaip maža mergaitė, nes jis yra sukurtas taip, kad po truputį augintų įtampą ir galiausiai parodytų tai, ko visi laukia. Vienas dalykas – galiausiai išvystame Juodąją Panterą (ar Panterį), o anonso pabaigoje – kaip Kapitonas Amerika ir Žiemos karys talžo Geležinį žmogų. Viskas tiesiog iki negalėjimo šaunu. Trūksta tik vieno – naujojo Žmogaus-voro.

Komanda filme bus tikrai gausi – filme išvysime Chrisą Evansą, Robertą Downey‘į Jaunesnįjį, Scarlett Johansson, Sbastianą Staną, Anthony‘į Mackie‘į, Paulą Bettany‘į, Jeremy‘į Rennerį, Doną Cheadlę‘ą, Elizabeth Olsen, Paulą Ruddą, Emily VanCamp, Williamą Hurtą, Chadwicką Bosemaną, Danielį Bruhlį ir Tomą Hollandą.

„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ pasaulio kino teatrus pasieks kitų metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. name / 2015 lapkričio 25

    Laukiu sio filmo! Anonsas kaip ir kiti Marvel anonsai, tiesiog nuostabus!