Pirmajame „Zulanderio 2“ anonse – mados, transvestitas ir Justinas Bieberis

Kino studija „Paramount“ dar visai neseniai pranešė, kad į didžiuosius ekranus sugrąžins Dereką Zulanderį ir didįjį mados pasaulį į didžiuosius ekranus. Ir ne šiaip pranešė, o vieno mados pristatymo metu, kai podiumu pražingsniavo pagrindinius vaidmenis atliekantys aktoriai su kostiumais. Tačiau jau dabar galime pasižiūrėti į pirmuosius vaizdus, nes studija paviešino pirmąjį pilną „Zulanderio 2“ (angl. „Zoolander 2“) anonsą.

Kaip niekada, studija net labai pasistengė aprašydama filmą. Oficiali filmo siužetinė linija skamba taip: „3% kūno riebalų, 1% smegenų krutinimo“. Štai, filmas bus apie tai. Bet jei rimčiau, iš pirmųjų vaizdų galime susidaryti įspūdį, jog dabartiniais laikais Derekas ir Jonas (arba Henselis) per daug nesilepina šlovės spinduliuose. Kol galiausiai viena labai seksuali Interpolo agentė infiltruoja juodu į didįjį mados pasaulį, kad padėtų tirti bylą. Daugiau spekuliuoti apie filmo turinį nesinori, nes bendrai žiūrint visas anonsas yra nelabai aiškus kratinys.

Kaip sako patarlė – „Ką pamatysi, to neatmatysi.“ Ir tai yra tiesa, nes ko tikrai neus galima atmatyti – Benedicto Cumberbatcho be antakių. Ir lyg šnipą judantį Justiną Bieberį. Visiems heiteriams čia yra savotiškai džiugi žinia, nes *SPOILER ALERT* (nors ne, jei žiūrėsit anonsą) jis filme mirs. Kaip ir visi kiti atseit gražūs pasaulio žmonės. Juokingiausia tai, kad bent jau iš vieno kadro mirs tikrai ne vienas ganėtinai negražus žmogus.

Dėl paties filmo juokelių, tai akivaizdžiai, jei yra tokie pat seni, kaip ir patys veikėjai. Ir vėlgi, iš pirmųjų kadrų sunku spręsti, tačiau jau dabar atrodo, kad filmo kūrėjai persistengė bandydami pritraukti tęsinį prie pirmojo, gana seniai pasirodžiusio filmo. Gal tai bus ir gerai, bet dabar atrodo ganėtinai pigiai.

Labai smagu, kad filme ir vėl išvysime Beną Stillerį su Owenu Wilsonu. Prie jų prisijungs Penelope Cruz, Willas Ferrellas ir Kristen Wiig, o taip pat ir jau minėtas Benedictas Cumberbatchas. Juostoje taip pat galėsime išvysti Justiną Bieberį, Ariana Grande, Kim Kardashian, Kanye Westą ir kitus pramogų pasaulio atstovus, o taip pat Olivia Munn, Billy Zane‘ą ir t.t.

Filmo premjera numatoma vasario 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles