„Fantastiškas ketvertas“ veikiausiai nesulauks tęsinio

„Fantastiškas ketvertas“ veikiausiai nesulauks tęsinio

„20th Century Fox“ eilinį kartą demonstruoja savo nesupratimą, ką reikia daryti su „Fantastiško ketverto“ (angl. „Fantastic Four“) filmais. Šįkart studija naujienose figūruoja dėl to, kad jau nebeplanuoja kurti tęsinio šią vasarą pasirodžiusiam naujausiam pagal „Marvel“ komiksus sukurtos franšizės perdirbinimui.

Pirminiuose planuose buvo skelbiama, kad antroji „Fantastiško ketverto“ dalis pasirodys 2017 metų birželio 2 dieną, praėjus savaitei nuo aštuntosios „Žvaigždžių karų“ dalies premjeros. Dabar „20th Century Fox“ panaikino filmą iš savo tvarkaraščio ir kitos premjeros datos jam neplanuoja.

Tai nėra nuostabu. 120 milijonų dolerių kainavęs filmas visame pasaulyje uždirbo 167 mln. ir net nesugebėjo padengti visų studijos išlaidų, kadangi papildomai reklamai buvo išleista itin daug.

Pagrindinė to priežastis – filmą supę skandalai ir istorijos apie jo kūrimo užkulisius. Keistu elgesiu pagarsėjęs režisierius Joshas Trankas kėlė daug problemų filmavimo metu, o pasirodžius filmui „Twitter“ tinkle puolė teisintis, kad blogai atrodantis filmas nėra jo kaltė ir visus jo planus sugadino studija.

Filme vaidinę aktoriai juostos taip pat nepalaikė – Milesas Telleris, Michaelas B. Jordanas ir Kate Mara apie „Fantastišką ketvertą“ atsiliepė neigiamai ir teigė, kad nesiruošia žiūrėti baigto filmo. Po tokių kalbų buvo aišku, kad tęsinys yra tikrai mažai tikėtinas.

„Fantastiško ketverto“ prodiuseris Simonas Kinbergas vis dar tikina, kad tęsinys bus sukurtas, tačiau tokiam sprendimui gali pasiryžti nebent versle visiškai nesigaudantys žmonės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles