„Prometėjo“ tęsinys gali pristatyti naują ateivių rūšį

„Prometėjo“ tęsinys gali pristatyti naują ateivių rūšį

Nors iki filmo „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“) tęsinio pasirodymo liko beveik du metai, panašu, kad iki juostos premjeros apie jos siužetą jau būsime sužinoję absoliučiai viską.

Kaip teikia tinklapis „Scified“, kuris turi tariamai artimų filmo kūrimui šaltinių, „Prometėjo“ tęsinys (kurio pavadinimas keičiasi kiekvieną savaitę) žiūrovams pristatys iki šiol dar nematytą ateivį. Negana to, tinklapis pateikia ir paties ateivio brėžinius.

Pasak „Scified“, naujasis ateivis bus sukurtas pagal originaliuosius H.R. Gigerio piešinius, kuriais remiantis vėliau buvo sukurti garsieji ksenomorfai. Šie naujieji monstrai bus panašūs į „Svetimo“ franšizėje matytus ateivius, tik turės kur kas labiau ištęstą kūną ir bus permatomi, tarytum medūzos.

Vienas svarbesnių akcentų – pagrindinis pirmosios „Prometėjo“ dalies herojus Deividas, kurį įkūnijo Michaelas Fassbenderis, veikiausiai bus prisidėjęs prie šio monstro kūrimo.

Kaip ten bebūtų, kol kas šios žinios yra gryna spekuliacija. Antroji „Prometėjo“ dalis pasirodys tik 2017 metų spalį ir Ridley Scottas jos filmavimą pradės artimiausiais mėnesiais, todėl rūpintis būsimojo filmo siužetu kol kas neverta.

Taip pat skaitykite