Nauja „Žvaigždžių karų“ fanų teorija apie Rei kilmę

Nauja „Žvaigždžių karų“ fanų teorija apie Rei kilmę

Kas gi ta Rei? Nuo pat naujo – VII-ojo – kosminės epopėjos „Žvaigždžių karai“ (angl. Star Wars“) epizodo pasirodymo pernai gruodį paslaptinga naujosios herojės Rei kilmė neleidžia fanams ramiai miegoti. Gal ji Luko Skaivokerio dukra? O gal Lėjos ir Hano Solo? O gal Obio van Kenobio anūkė? Ar tiesiog dvasinis Jėgos įsikūnijimas?

Nors tiesa apie Rei geriausiu atveju paaiškės tik VIII-ajame „Žvaigždžių karų“ epizode, kuris kino sales pasieks kitų metų pabaigoje, kosminės epopėjos gerbėjai nenustoja kurti savų interpretacijų šia tema – naujausia jų iškelia teoriją apie tai, kad Rei galbūt turi karališko kraujo.

Reikėtų pastebėti, kad kilmingi personažai – tokie kaip Padmė Amidala (buvusi Nabu karalienė) arba Beilas Organa (princesės Lėjos įtėvis, kurį, beje, bus galima pamatyti ir šiemet pasirodysiančiame šalutiniame „Žvaigždžių karų“ projekte „Šelmis – 1“ (angl. „Rogue One“)) – reguliariai pasirodo „Žvaigždžių karų“ galaktikose, tačiau Palpatinui paskelbus Imperiją, jiems iškilo pavojus. Vis tik, anot teorijos, galaktikos kilmingieji nėra išnykę.

„VII-ajame epizode „Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“, 2015 m.) karališkos šeimos minimos keletą kartų. Loras San Tekanas kalbėdamas apie Lėją pasako: „O, generolė? Man ji yra Karališkoji Aukštybė.“. Kai pirmą kartą šiame filme išvystame Haną Solo, jis gabena tris rathtarus karaliui Pranai. Taigi, akivaizdu, kad kai kurie monarchai išgyveno imperijos režimą. Būtent tai ir pagrindžia šią teoriją. Manau, kad Rei yra kilusi iš karališkos šeimos, iš planetos, kurios žiūrovams dar nėra žinoma. Pirmasis Ordinas okupavo jos gimtąją planetą ir išnaikino jos gyventojus. Gali būti, kad keletas ištikimų sargų pabėgo kartu su Rei ir dėl jos pačios saugumo paliko ją Džaku planetoje.“

Tokiu atveju nauja epopėjos herojė būtų… nauja princesė? Jei paaiškėtų, kad teorija ši teorija pasitvirtina, Rei kilmė neabejotinai įpliekstų karą tarp Pirmojo Ordino ir nuverstos monarchijos, tačiau tai, deja, nepaaiškintų jos galių ir gebėjimo valdyti Jėgą…

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles