Emily Blunt suvaidins blogietę „Snieguolės ir medžiotojo“ tęsinyje

Emily Blunt suvaidins blogietę „Snieguolės ir medžiotojo“ tęsinyje

Kino studijos „Universal Pictures“ ruošiamas filmas „Medžiotojas“ (angl. „The Huntsman“), kuris bus 2012 metais pasirodžiusio kino hito „Snieguolė ir medžiotojas“ (angl. „Snow White and the Huntsman“), sudomino britų aktorę Emily Blunt. Ji, gavusi pasiūlymą, sutiko juostoje suvaidinti naująją antagonistę.

Žinoma, yra ir ne itin džiuginanti naujiena. Iš projekto pasitraukė dar nuo praeitų metų vasaros prie filmo kūrimo priskirtas „Pabėgimo iš Šoušenko“ (angl. „The Shawshank Redemption“) ir „Žaliosios mylios“ (angl. „The Green Mile“) režisierius Frankas Darabontas. Jis paliko projektą dėl kūrybinių nesutarimų su studija. Greitai bus atskleistos visos detalės, kodėl žymus kino kūrėjas turėjo pasitraukti iš šio perspektyvaus projekto kūrimo. Bet tai jau ne pirmas kartas, kai režisierius nesugeba susitarti su „studijomis“ dėl savo matomos projekto vizijos. Paskutinis režisieriaus pilno metro filmas yra 2007 metais pasirodęs mistinis siaubo filmas „Pražūtingas rūkas“ (angl. „Mist“).

Juostoje istorija bus papasakota iš medžiotojo Eriko perspektyvos, todėl jokių kalbų apie Snieguolės sugrįžimą nėra, tad visi aktorės Kristen Stewart nekentėjai gali ramiau atsidusti, nes ji būsimame tęsinyje nepasirodys. Medžiotojas turės įsivelti į naująjį nuotykį ir rasti tuos, kurie iš karalienės pilies pavogė stebuklingą veidrodį. Jam teks susidurti ne tik su savo prieše iš pirmojo filmo, piktąja karaliene Ravena, kurią ir vėl įkūnys gražuolė Charlize Theron, bet dar ir su nauju blogiu – Sniego karaliene, norinčia atkeršyti už savo sesers žūtį.

Būtent Sniego karalienę ir turi suvaidinti Emily Blunt. Aktorė visai neseniai gavo JAV kino kritikų apdovanojimą už geriausią moterišką vaidmenį veiksmo filme „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“), o už savo pasirodymą miuzikle „Gilyn į mišką“ (angl. „Into the Woods“) buvo nominuota Auksiniam Gaubliui.

Kada prasidės filmavimai ir kas taps naujuoju juostos režisieriumi nepranešama. „Medžiotojas“ viso pasaulio kino ekranus turėtu pasiekti 2016 metų balandžio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles