„Warner Bros.“ vėl planuoja kurti „Požemių ir drakonų“ filmą

„Warner Bros.“ vėl planuoja kurti „Požemių ir drakonų“ filmą

Po daugybės skandalų ir ilgo teisinio proceso „Warner Bros.“ studija pagaliau grįžo prie populiaraus stalo žaidimo „Požemiai ir drakonai“ (angl. „Dungeons and Dragons“) adaptacijos didžiajame ekrane.

Nesutarimai dėl to, kam teisiškai priklauso šis žaidimas, truko ne vienerius metus, o galutinis susitarimas buvo pasiektas visai neseniai, praėjus dešimčiai mėnesių nuo tai turėjusio išspręsti teismo. Susitarime dalyvavo „Warner Bros“ studija, didžiausia įvairius stalo žaidimus kurianti kompanija „Hasbro“ ir prodiusavimo kompanija „Sweetpea Entertainment“.

Naujiena dėl pagaliau kuriamo filmo buvo patvirtinta oficialiai. Jo scenarijus buvo sukurtas jau prieš kurį laiką. Jį parašė scenaristas Davidas Leslie Johnsonas, rašęs televizijos serialui „Vaikščiojantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) ir parašęs scenarijų kitų metų filmui „Išvarymas 2“ (angl. „The Conjuring 2“).

Jam teko tikrai nemenka užduotis, kadangi „Požemiai ir drakonai“ yra bene žymiausias kada nors sukurtas projektas, susijęs su fantastikos žanru. 1974 metais pasirodęs žaidimas, greitai pritraukęs milijonus gerbėjų, iki šiol pritraukia begales žaidėjų dėl savo lankstumo ir neįprasto formato, ką perteikti didžiajame ekrane gali būti itin sunku.

Tiesa, projekto apsiėmę „Warner Bros“ veikiausiai žino, ką daro. Studija yra atsakinga už „Hario Poterio“ ir „Žiedų valdovo“ franšizes – dvi pelningiausias su fantastika susijusias franšizes kino istorijoje, todėl „Požemių ir drakonų“ filmas turi nemenką tikimybę tapti dar viena studijos sėkme.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles