Jennifer Lawrence toliau grasina dėl savo ateities „Iksmenų“ serijoje

Jennifer Lawrence toliau grasina dėl savo ateities „Iksmenų“ serijoje

Paskutiniais metais naujienas sekę kino gerbėjai veikiausiai ne kartą matė, kaip Jennifer Lawrence išreiškė savo nepasitenkinimą „Iksmenų“ serija. Filmuose, kuriuose jį įkūnija jaunąją Mistiką, aktorė nuo galvos iki kojų yra padengta mėlynais dažais, kas be konkurencijos populiariausiai šių dienų kino žvaigždei nėra malonu.

Prieš naujausio „Iksmenų“ filmo premjerą kalbėdama su leidiniu „EW“ aktorė pasisakė dar kartą. Vieša paslaptis, kad ji, kartu su aktoriais Jamesu McAvoy ir Michaelu Fassbenderiu, buvo pasirašę sutartį trims „Iksmenų“ filmams ir po naujojo tęsinio sutartis pasibaigs. J. Lawrence teigia, kad jos likimas šioje serijoje yra neaiškus.

Anot aktorės, ji kartu su J. McAvoy ir M. Fassbenderiu yra nusprendusi negrįžti į seriją, jeigu pasitrauks bent vienas aktorius iš trejeto, dėl ko „Fox“ studijai verta sunerimti. Galima neabejoti, kad toks pasisakymas yra ir aktorės taktikos dalis – J. Lawrence pastaruoju metu išreiškė nepasitenkinimą tuo, jog jos gaunamas atlyginimas dažnai yra mažesnis nei daugelio aukščiausio lygio aktorių, ir tikėtina, kad tokiu būdu ji siekia išprovokuoti „Fox“ studiją imtis ryžtingesnių veiksmų.

Vienaip ar kitaip, J. Lawrence, kuri Mistikos vaidmens atvirai nemėgsta, daug nepraras nusprendusi daugiau nevaidinti „Iksmenų“ filmuose. Jos tvarkaraštis yra tiesiog užkimštas ir malonesnio darbo ji ras nesunkiai.

Naujausia „Iksmenų“ dalis „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse) kino teatruose rodoma nuo šio penktadienio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles