Magija ir vėl sugrįžta į žiobarų pasaulį pirmajame „Fantastinių žvėrių ir kur juos rasti“ anonse

Kino studija „Warner Bros.“ vis dar tikisi, jog „Hario Poterio“ (angl. „Harry Potter“) dvasia ir magijos pasaulis vis dar gali masinti žiūrovus į kino sales. Ir tuo sunku suabejoti. Tad šiandien studija paviešino pirmąjį, filmą „Fantastiniai žvėrys ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) anonsą.

Filmo veiksmas vyks 1926 metais, iškart po Niuto Skamanderio pasaulinių kelionių ieškant ir aprašant įspūdingus magiškus padarus. Atvykęs į Niujorką Niutas planuoja tik trumpam sustoti ir pailsėti, tačiau jį ištinka menka bėdelė. Vietinis žiobaras (sunku pasakyti, kaip dabar bus verčiamas amerikietiškas atitikmuo „No-Maj“) Džeikobas prisideda prie Niuto problemų, o kartu ir iš lagamino pabėgę keli magiški padarai.

Pirmasis anonsas, tiesą sakant, yra daugiau tyzerinis, nei normalus filmo pristatymas. Matome kelias ištraukas, daug kalbėjimo, tačiau parodomos vos kelios scenos, kurios, greičiausiai, dar tik pradedamos apdirbinėti. Faktas tik tiek, kad gresia pavojus, nes į laisvę ištrūko keli magiški padarai. Kokie, kaip jie atrodo ar dar kažkas – neaišku. Vos vienoje scenoje galime išvysti magijos pliūpsinį, tačiau tikrąją nuotaiką sukuria anonso pradžia – „Lumos Maxima“. Tikrieji Hario Poterio istorijos gerbėjai neabejotinai džiaugsis pirmaisiais anonso žodžiais.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Eddie‘is Redmayne‘as, Katherine Waterston, Danas Fogleris, Alison Sudol, Ezra Miller, Samantha Morton, Jonas Voightas, Ronas Perlmanas, Collinas Farrellas ir kt.

Numatoma „Fantastinių žvėrių ir kur juos rasti“ premjera – kitų metų lapkričio 18 diena.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles