Samas Mendesas veikiausiai paliks Džeimso Bondo seriją

Samas Mendesas veikiausiai paliks Džeimso Bondo seriją

Džeimso Bondo seriją netrukus gali aplankyti permainos – sėkmingiausio filmo apie legendinį slaptąjį agentą režisierius Samas Mendesas prabilo apie tai, kad metų pabaigoje pasirodysiantis naujausias serijos filmas „Spektras“ (angl. „Spectre“) bus paskutinė jo juosta apie Džeimsą Bondą.

Apie tai režisierius prasitarė kalbėdamas su „BBC Radio“. Režisierius sakė, kad jo pasitraukimas nėra šimtaprocentinis, kadangi po filmo „Operacija „Skyfall“ (angl. „Skyfall“) jis kalbėjo panašiai ir vėliau, pakeitęs savo sprendimą, susilaukė daugybės neigiamų atsiliepimų iš draugų, tačiau dabar S. Mendesas jaučiasi pavargęs.

„Atrodo, kad tai yra labiau gyvenimo būdas nei darbas. Nemanau, kad galėčiau jo imtis dar kartą,“ teigė režisierius.

Primename, kad S. Mendeso režisuota „Operacija „Skyfall“ (angl. „Skyfall“) buvo pelningiausias filmas visoje serijoje. Jis uždirbo daugiau nei milijardą dolerių ir buvo giriamas gausybės kino kritikų. Natūralu, kad jo tęsinys yra vienas laukiamiausių šių metų kino įvykių.

Filme „Spektras“ bus pasakojama apie Džeimso Bondo konfliktą su „Spektro“ organizacija. Filme be Bondą įkūnijančio Danielio Craigo vaidins Christophas Waltzas, Lea Seydoux, Monica Bellucci, Dave’as Bautista, Ralphas Fiennesas ir kiti. Filmas kino teatruose pasirodo jau spalio 26 dieną.

Pasak S. Mendeso, jau greitai išgirsime ir specialiai šiam filmui įrašytą dainą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles