Christopheris Nolanas nusivylęs studijų sprendimu atidėti filmus

Christopheris Nolanas nusivylęs studijų sprendimu atidėti filmus

Nuo jo išleidimo rugpjūčio pabaigoje, „Tenet“ iš viso globaliai surinko 350 milijonų JAV dolerių. Tai vis dar laikoma nuostolingu pasirodymu „Warner Bros“ studijai, pagal kurios paskaičiavimus šis filmas dar nesurinko nė pusės pelno, kad pilnai atsipirktų. Šie liūdni rezultatai paskatino kitas studijas stumti savo didžiuosius projektus iš 2020-ų metų. Nors ir ne dėl jo kaltės, „Tenet“ šiuo metu žymi pirmą finansinę nesėkmę Christopherio Nolano karjeroje, tačiau režisierius nejaučia nusivylimo ties šia situacija.

Nors pelnas nebuvo toks aukštas kaip tikėtasi, C. Nolanas yra labai patenkintas, kad jo filmas šiuo laikotarpiu sugebėjo uždirbti tuos 350 milijonus JAV dolerių. Vis dėlto, jis liko nusivylęs matydamas kaip studijos reaguoja į šią situaciją. „Man neramu, kad studijos daro ne tas išvadas iš „Tenet“ išleidimo – vietoj to, kad įsigilintų kur filmui pasisekė ir kaip tai joms gali suteikti šitaip reikiamų pajamų, jos susitelkia tik į neišpildytus, prieš pandemiją nustatytus lūkesčius ir naudoja tai kaip pretekstą, kad kauptų susidariusias išlaidas, o ne aktyviai ieškotų būdų kaip adaptuoti ir atstatyti kino industriją“, – teigė režisierius naujausiame interviu.

O adaptuotis studijoms reikia ir greitai, nes kino industrija taip ir negauna šansų atsitiesti. Prasidėjus antrai viruso bangai nuo šios savaitės didžiosios Europos valstybės (Anglija, Prancūzija, Italija ir daugiau) vėl uždaro kino teatrus. Amerikos bei Europos kino rinkai visiškai nusmukus, industrijos gyvybę šiuo metu palaiko iš naujo atsigavusios Kinija bei Japonija su pelningais vietinio masto išleidimais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles