„Netflix“ kurs „Žudikų brolijos“ visatą

„Netflix“ kurs „Žudikų brolijos“ visatą

Karščiausios naujienos žaidimo „Žudikų brolija“ (angl. „Assassin‘s Creed“) gerbėjams. Po ilgų derybų, internetinio transliavimo platforma „Netflix“ susitarė su žaidimų kūrėjų kompanija „Ubisoft“ dėl jau minėto žaidimo TV visatos kūrimo. Šįkart apie filmus jau nebekalbama, tačiau pagrindiniai susitarimo objektai – standartinis, animacinis ir anime serialai, paremti žaidimų serijos franšize.

Kaip praneša „Netflix“ atstovas, pirmasis darbų sąraše – epinė, žanrus laužanti gyva adaptacija. Už ją bus atsakingi ir vykdančiaisiais prodiuseriais taps „Ubisoft Film & Television“ dukterinės kompanijos atstovai Jasonas Altmanas ir Danielle Kreinik.

„Džiaugiamės galėdami apjungti jėgas su „Ubisoft“ ir į gyvą pasaulį perkelti  šią turinio kupiną, daugybę sluoksnių turinčią istoriją, dėl ko „Žudikų brolija“ ir yra mėgiama visame pasaulyje“, – teigia „Netflix Original Series“ viceprezidentas Peteris Friedlanderis.

Pirmasis „Žudikų brolis“ žaidimas pasirodė 2007 metais ir nuo to laiko buvo parduota daugiau nei 155 milijonai žaidimo kopijų. Visa franšizė tapo viena labiausiai parduodamų žaidimų istorijoje. Dėl to, dar 2016 metais pasirodė ir filmas „Žudikų brolija“, kurį žaidimo gerbėjai priėmė labai skeptiškai. Nors pagrindinius vaidmenis juostoje atliko A lygio Holivudo aktoriai Michaelas Fassbenderis, Marion Cotilard, Jeremy‘is Ironsas ir Charlotte Rampling, filmas nebuvo finansiškai sėkmingas. Su 125 milijonų dolerių biudžetu visame pasaulyje „Žudikų brolija“ uždirbo tik kiek daugiau nei 240 milijonų ir, galima sakyti, patyrė finansinių nuostolių. Dėl to, nors filmo pabaigoje ir buvo palikta vietos plėtoti istoriją, tęsinių nesulaukėme.

Visgi, yra galimybė, kad į TV serialo aplinka perkelta istorija bus daug sėkmingesnė, o tokio tipo fantastinių-istorinių serialų sėkmės istorijų „Netflix“ kataloge jau matėme – „Raganių“ (angl. „The Witcher“). Kol kas dar neaišku, kada pasirodys serialas ir kurie aktoriai atliks pagrindinius vaidmenis, tačiau akivaizdu, kad tarptautinė žaidimų gerbėjų bendruomenė tikrai lauks šių ekranizacijų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles