„Tūnąs tamsoje“ serija sugrįžta su penktu filmu

„Tūnąs tamsoje“ serija sugrįžta su penktu filmu

Viena pelningiausių „Blumhouse“ studijos filmų serijų „Tūnąs tamsoje“ (angl. „Insidious“) ruošiasi dar vienam pasirodymui. Ir kodėl gi ne, iš keturių menko biudžeto filmų serija surinko virš pusės milijardo JAV dolerių, o paskutinysis 2018-ais pasirodęs „Tūnąs tamsoje: Paskutinis raktas“ (angl. „Insidious: The Last Key“) dar buvo ir pats pelningiausias. Nėra ko stebėtis, kad studija neketina stabdyti šios istorijos ir ruošiasi penktajai daliai.

Į seriją sugrįžta vienas pagrindinių serijos aktorių Patrickas Wilsonas ir šįkart jis buvo paaukštintas. Jis ne tik vaidins, bet ir sės į režisieriaus kėdę – „Tūnąs tamsoje 5“ bus jo režisūrinis debiutas. Dar nepatvirtinta, ar sugrįš kita svarbi aktorė Rose Byrne.

Taip pat prie naujo projekto kaip prodiuseriai vėl prisijungia „Tūnąs tamsoje“ serijos kūrėjai, kurie šiuo metu dirba su P. Wilsonu prie naujos istorijos. Teigiama, kad penktasis filmas darys didelį – dešimties metų – šuolį į priekį po paskutinės dalies įvykių. „Blumhouse“ studija ketina sugrąžinti žiūrovus į „Tūnąs tamsoje“ pasaulį 2022-ais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles