JAV prezidento rinkimų belaukiant – naujausia juosta „Amerikos pasirinkimas. 2020 m.“

Netrukus Jungtinėse Amerikos Valstijose įvyks visam pasauliui svarbus politinis įvykis – JAV prezidento rinkimai. Jų belaukiant LRT TELEVIZIJA žiūrovus kviečia įsijungti išskirtinę premjerą – naujausią dokumentinį filmą „Amerikos pasirinkimas. 2020 m.“.

Rinkimų belaukiant, lapkričio 2 d., LRT TELEVIZIJOS žiūrovus prie ekranų kvies kino premjera – 18.30 val. bus rodomas naujas dokumentinis filmas „Amerikos pasirinkimas. 2020 m.“.

Covid-19 pandemijos akivaizdoje, alinant ekonominiam sunkmečiui ir paaštrėjusiam rasizmui, 2020-ųjų lapkritį amerikiečiai eis balsuoti ir spręs, kas kitus ketverius metus valdys jų šalį: dabartinis prezidentas Donaldas Trumpas ar jam pirštinę metęs demokratas, buvęs viceprezidentas Joe Bidenas. Iki kraujo praliejimo susiskaldžiusioje šalyje rinkėjų entuziazmas balsuoti jau muša rekordus: prognozuojama, kad aktyvumas bus didžiausias per šimtmetį.

Filme bus gilinamasi į abiejų kandidatų biografijas, kaip jiems abiem pavyko suvaldyti kritines situacijas. Apie kritinių akimirkų suformuotą Trumpo ir Bideno gyvenimą pasakos draugai, šeimos nariai, kolegos ir priešininkai. Filmas jau užsitarnavo objektyvumo etiketę ir kartu traktuojamas kaip priešnuodis ryškioms bei skandalingoms antraštėms, paviršutiniškiems tyrimams, pastaruoju metu tapusiems prezidentinės rinkimų kampanijos sinonimu.

Po premjeros televizijoje dokumentinę juostą 30 dienų bus galima peržiūrėti ir LRT mediatekoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles