Joaquinas Phoenixas taps Daktaru Streindžu

Joaquinas Phoenixas taps Daktaru Streindžu

Gandai tapo realybe. Žymusis aktorius, trims Oskarams nominuotas Joaquinas Phoenixas sutiko suvaidinti vieną populiariausių „Marvel“ komiksų herojų – daktarą Streindžą. Kaip teigia studijos „Disney“ atstovai, aktorius yra paskutiniojoje derybų stadijoje.

Kad aktorius galėtų suvaidinti žinomą komiksų personažą kalbos ėmė sklisti dar šių metų liepą, kai studija „Marvel“ anonsavo savo būsimą projektą. Užsitęsusios derybos išduoda tai, kad abi šalys negalėjo rasti tinkamo finansinio varianto. Kaip žinoma, aktorius dažnai užsiprašo didelių sumų ir reikalauja visiškos kūrybinės laisvės filmavimo aikštelėje. Panaši situacija buvo ir su kitu „Marvel“ herojaus atlikėju Edvardu Nortonu ir jo kaprizais kuriant „Nerealųjį Halką“.

Daktaras Streindžas „Marvel“ komiksuose pristatomas kaip buvęs neurochirurgas, kuris sunkios avarijos metu sužaloja savo rankas, o tai sužlugdo jo medicininę karjerą. Atsigavęs po katastrofos, jis iškeliaują į ilgą kelionę po įvairiausius pasaulio kraštelius, siekdamas įgauti magijos žinių. Galiausiai jis tampa pačiu galingiausiu Žemės burtininku.

Filmas pasirodys 2016 m. liepos 6 d., o jį režisuoti pasiryžęs „Grėsmingojo“ kūrėjas Scottas Derricsonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles