Išleistas pirmasis filmo „Pasivažinėjimas“ anonsas

Vos tik visas pasaulis ėmė manyti, kad keliavimas „Uber“ yra saugiausias pasirinkimas… pasirodo filmas „Ride“ (liet. „Pasivažinėjimas“), kuris turėtų sukelti nejaukius šiurpuliukus visame kūne tiems, kurie dažnai naudojasi šios įmonės paslaugomis. Visai neseniai pasirodė ir pirmasis šio filmo anonsas bei plakatas, kurie, tiesą sakant, visai intriguoja.

Šio filmo aktorė Bella Thorne pasidalijo pirmuoju įtempto trilerio vaizdeliu asmeninėje „Instagram“ paskyroje. Filmas „Pasivažinėjimas“ kino teatruose pasirodys jau spalio 5 d., kaip tik Helovino sezono metu, tad tai būtų tinkamas pasirinkimas šiam sezonui, jeigu jūsų nežavi filmai apie skerdynes, vaiduoklius, demonus ir kitus standartinius siaubą keliančius veikėjus. „Pasivažinėjimas“ žiūrovams pasiūlys autentiškų šiurpą keliančių metodų, kurie gali pasirodyti kiek per tikri. Kartu su B. Thorne, juostoje pasirodys aktoriai Jessie‘is Usheris, Willas Brillas, Hailee Lautenbach, Sara Lindsey ir Byronas L. Hopkinsas.

Visgi spėliojama, ar tik šis filmas netaps pavėžėjimo paslaugas teikiančios įmonės antireklama? Bet galbūt, dėl tam tikrų aplinkybių, toks situacijos vaizdavimas filme visai teisingas, kadangi kur kas dažniau nukenčia vairuotojai nei jų keleiviai. Ir štai čia viskas kitaip. „RLJ Entertainment Films“ numato šią oficialią filmo apžvalgą: „Sunkiai besiverčiantis aktorius Džeimsas (akt. J. Usheris) savo sąskaitas susimoka vežiodamas žmones po Los Andželą, dirbdamas pavėžėjimo paslaugas teikiančioje įmonėje. Jo naktis prasideda kaip ir visos kitos, tačiau jis negali patikėti savo sėkme, kai jį išsikviečia gražuolė Džesika (akt. B. Thorne) ir jie akimirksniu susidraugauja. Kitas jo keleivis, greitakalbis Bruno (akt. W. Brillas), kuris įtikina Džeimsą pasivyti Džesiką ir pakviesti ją visiems kartu praleisti pašėlusią naktį. Tačiau viskas pasisuka visai kita linkme, kai apsiginklavęs Bruno pasiūlo suktą linksminimosi būdą, versdamas Džeimsą ir Džesiką daryti siaubingus dalykus, šiame įtemptame pasivažinėjime, kuris greitai tampa nebekontroliuojamas.“

Filmas „Pasivažinėjimas“ kino teatruose bus pradėtas rodyti tuo pačiu metu, kaip ir „On Demand“ platformoje. Ši juosta žada suteikti 75 minutes tikro siaubo ir, tikėtina, privers laikytis kuo toliau nuo pavėžėjimo paslaugas teikiančių įmonių ateityje. „Pasivažinėjimas“ kinuose pasirodys be išankstinio vertinimo, kas reiškia, kad tikėtis, tikriausiai, galima visko. Filmo režisierius taip pat naujokas – Jeremy‘is Ungaras, kuris parašė ir „Pasivažinėjimo“ scenarijų. Savo darbą kine jis pradėjo su daugybe trumpametražių filmų, tokių kaip „Sleepers of the City“ (liet. „Miegaliai mieste“), „An Omelette for Claire“ (liet. „Omletas Klerei“) , „A Short Film About Kissing“ (liet. „Trumpas filmas apie bučiavimąsi“)  ir trumpo dokumentinio filmo „Soy Cubana“ (liet. „Aš iš Kubos“).

Aktorė B. Thorne tapo mega-žvaigžde ir yra neįtikėtinai populiari. Savo pirmąjį vaidmenį ji gavo dar 2003 m., Peterio ir Bobby‘io Farrelly‘ų filme „Visada kartu“ (angl. „Stuck on You“). Prie jos populiarumo bene daugiausiai prisidėjo „Disney Channel“ situacijų komedija „Shake it Up“ ir nuo tada aktorė pasirodė jau daugybėje filmų.

Įvertinkite filmo „Pasivažinėjimas“ pirmąjį anonsą, o filmą išvysti galėsite jau kitą mėnesį!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles