Išleistas filmo „Wretch“ trumpasis anonsas

2019 m. tikrai stipriai stengiasi įveikti 2018-uosius, kada kalba eina apie siaubo filmus ir gali būti, kad šie metai tai tikrai įrodys, kadangi šiemet suplanuota tikrai nemažai jaudinančių premjerų. Tačiau šių metų spindėjimą skatina ne Holivudo grynuoliai, o mažesnio žanro filmai, kurie visus 12 mėnesių žiūrovams suteiks keistos, laukinės ir tikrai šiurpinančios patirties kine. Vienas tokių filmų – „Wretch“.

Psichologinis siaubo trileris „Wretch“ skaitmeniniu formatu ir filmų platformoje „OnDemand“ turėtų pasirodyti jau sausio 29 d. Filmas apibūdinamas kaip kažkas panašaus į juostą „Projektas: Bleiro ragana“ (angl. „The Blair Witch Project“) tik pasitelkus daugybę psichodelinių priemonių. Filme „Wretch“ išvysime aktorius Spencerį Korczą, Megan Massie ir Rikerį Hillą.

Juosta pasakoja apie tris draugus, kurie patiria sunkumų, mėgindami suklijuoti išsibarsčiusius prisiminimus iš pilnos narkotikų nakties miškuose. Jie yra priversti susidurti su kalte, pavydu ir antgamtinėmis būtybėmis, kurios siekia atskleisti jų tikrąją prigimtį.

Filmo scenarijaus autorius ir režisierius Brianas Cunninghamas, kurio ankstesni filmai yra siaubo komedija „Overtime“, dokumentinis filmas „Monsters Wanted“ ir naujausias – „Loss Prevention“, kuriame vaidina ir „WWE RAW“ žvaigždė Alas Snowas ir jau veteranas aktorius Vernonas Wellsas.

„Aš esu siaubo fanatikas. Ypač psichologinio žanro įvairovės, kuri tiesiog atsiduria po tavo oda ir verčia tave kvestionuoti, ką tu žiūri. Buvo tikrai šaunu nerti tiesiai tamsiausius šio žanro užkambarius ir sukurti kažką, kas tikrai įstrigs kitų galvose.“ – apie filmą kalbėjo režisierius B. Cunninghamas. Šis filmas vilioja savo žanro formuluote, nes čia susijungs maniakų ir monstrų filmai, kad būtų papasakota paslaptinga ir nenuspėjama istorija. „Mes norėjome, kad filmas būtų lyg ir atpažįstamas, bet lyg ir atimantis pusiausvyrą iš žiūrovų ir visas svarbiausias idėjas pastatantis prieš juos. Filmas yra apie vojerizmą, stebėjimo ir perėjimo perspektyvas. Daugeliu būdų tai yra filmas, rodantis, kad pilnai filmuojamas filmas (be papildomos jau turimos vaizdo/garso medžiagos) yra labai skirtingas.“ – tęsė filmo autorius.

Išleistas naujas trumpasis filmo „Wretch“ anonsas mums neparodo kažko aiškaus, tačiau palieka intrigą ir galbūt psichologinių ir kartais sunkiai protu suvokiamų filmų mėgėjams jis taps šių metų džiaugsmu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles