„Akvameno“ režisierius Jamesas Wanas trumpam sugrįš į siaubo žanrą

„Akvameno“ režisierius Jamesas Wanas trumpam sugrįš į siaubo žanrą

Režisierius Jamesas Wanas siaubo filmų fanams yra žinomas kaip filmų serijų „Pjūklas“ (angl. „Saw“), „Tūnąs tamsoje“ (angl. „Insidious“) bei „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) pradininkas. Taip pat jis praeitais metais debiutavo superherojų žanre su filmu „Akvamenas“, kuris surinko virš milijardo dolerių. Po tokio pasisekimo, akivaizdu, kad režisierius sugrįš dirbti prie tęsinio. Bet panašu, kad tai nebus vienintelis jo projektas, nes J. Wan‘as ką tik paskelbė sugrįžimą į siaubo žanrą.

Slaptasis siaubo filmas bus pradėtas filmuoti šį rudenį, o scenarijus jau yra parašytas paties J. Wano bei aktorės Ingridos Bisu, žiūrovams žinomos iš filmo „Vienuolė“ (angl. „The Nun“). Fanai tikisi, kad paskutinio filmo sėkmė leis režisieriui sukurti naują, originalią istoriją. Pasibaigus darbams prie šio filmo, jis iškart griebsis „Akvameno“ tęsinio.

Negana to, J.Wanas yra vienas iš prodiuserių tolimoje ateityje pasirodysiančio „DC“ komiksų visatos šalutinio projekto „The Trench“, kuris susitelks ties jūros monstrais, matytais „Akvamene“ ir bus labiau siaubo nei superherojų žanro. Taigi, iš šio režisieriaus galima tikėtis naujų, kokybiškų siaubo filmų, pasirodysiančių kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles