Jaredas Leto ir Chrisas Evansas planuoja jungtis prie „Merginos traukinyje“

Jaredas Leto ir Chrisas Evansas planuoja jungtis prie „Merginos traukinyje“

Kaip praneša portalas „The Holywood Reporter“ komiksinių filmų aktoriai Jaredas Leto ir Chrisas Evansas gavo pasiūlymus prisijungti prie kino studijos „DreamWorks“ kuruojamo projekto „Mergina traukinyje“ (angl. „The Girl on the Train“). Filmas bus kuriamas pagal to paties pavadinimo bestselerį, kurį parašė Paula Hawkins.

Jau anksčiau prie projekto prisijungė grupelė gerai žinomų moterų aktorių. Į traukinį sėdo Emily Blunt, šiais metais „Neįmanomoje misijoje: slaptojoje tautoje“ (angl. „Mission Impossible: Rogue Nation“) sužibėjusi Rebecca Ferguson ir Haley Bennett.

Filmas pasakos apie bedarbę alkoholikę Reičelę, kuri savo kasdienėmis kelionėmis traukiniu fantazuoja apie iš pažiūros tobulą porą, gyvenančią šalia bėgiu esančiame name. Vieną naktį grįžusi namo krauju persmelktais marškinėliais ir nuo gėrimo nieko neatsimindama, ji pradeda suprasti, jog galėjo matyti arba pati sudalyvauti nusikaltime.

R. Ferguson vaidins Aną, buvusio Reičelės vyro dabartinę žmoną ir buvusią meilužę. H. Bennett suvaidins Megan – ištekėjusią kaimynę, kurią Reičelė ėmė pasakoti. Na, o pačią Reičelę vaidins E. Blunt.

Chrisas Evansas turėtų suvaidinti buvusį Reičelės vyrą Tomą, o Jaredui Leto kliūtų kaimynės vyro vaidmuo. Pasak portalo šaltinių, vienintelė kliūtis abiems aktoriams yra jų kiti projektai, kurių grafikai kertasi su šio filmo filmavimu. Kita vertus, viskas gali būti išspręsta.

Šiuo metu Jaredas Leto įkūnija Džokerį naujame „DC“ filme „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), o Chrisas Evansas ir toliau vaidina savo populiarųjį personažą Kapitoną Ameriką. Artimiausias filmas su juo bus „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles