Tomas Hardy‘is pasitraukė iš „Savižudžių būrio“

Tomas Hardy‘is pasitraukė iš „Savižudžių būrio“

Naujausias režisieriaus Davido Ayerio projektas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), kuriamas pagal „DC“ komiksus, patyrė pirmąją netektį. Iš projekto dėl grafikų nesuderinamumo pasitraukė aktorius Tomas Hardy‘is. Aktorius filme turėjo suvaidinti vieną pagrindinių būrio veikėjų, lyderį Riką Flagą, tačiau pasikeitę naujausio Alejandro Gonzalezo Inarritu filmo „Prisikėlęs“ (angl. „The Revenant“) filmavimo planai ir „Pamišusio Makso: įniršio kelio“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) reklamavimo kampanija nesuteiks galimybės T. Hardy‘ui imtis darbų kito filmo kūrimo aikštelėje.

Po šios filmo netekties iškart imta galvoti, kas galės pakeisti T. Hardy‘į. Ėmė sklisti kalbos, kad režisierius jau yra numatęs kuo galėtų pakeisti grupės lyderį. Sklinda kalbos, kad D. Ayeris į filmą ketina pasikviesti Jake Gyllenhallą, su kuriuo jau dirbo kurdamas filmą „Patruliai“ (angl. „End of Watch“). Ir nereikia nerimauti dėl aktoriaus lieknos išvaizdos, kurią galėjome išvysti šiuometiniame „Nakties klajūne“ (angl. „Nightcrawler“). Jau dabar J. Gyllenhallas yra gerokai pasportavęs ir maždaug 20 kg stambesnis, mat sunkiai ir ilgai ruošėsi įkūnyti boksininką naujausiame Antoine Fuqua filme „Smūgis iš apačios“ (angl. „Southpaw“).

Prie projekto vis dar nėra prijungtas Jesse‘is Eisenbergas, kuris turėtų suvaidinti vieną didžiausių blogiečių Leksą Liuterį. Jei T. Hardy‘į pakeis J. Gyllenhallas, jis prisjungs prie projekte esančių Willo Smitho, Margot Robbie, Jai‘aus Courtney‘io ir Cara Delevinge.

Planuojama, kad „Savižudžių būrys“ pasirodys 2016 m. rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles