Naujasis „Žvaigždžių karų“ ateivis pretenduoja tapti žavingiausiu sagos personažu

Kai prieš 42-ejus metus buvo sukurtas pirmasis „Žvaigždžių karų“ filmas „Nauja viltis“, niekas negalėjo net pagalvoti, kaip jis pakeis kino istoriją. Dabar, praėjus keturiems dešimtmečiams, į kino ekranus atkeliauja paskutinis, devintasis Skaivokerių sagos filmas – „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (angl. „Star Wars: The Rise of Skywalker“) – o kartu ir žavingas naujas personažas.

„Skaivokerio iškilimas“ pasirodys kinuose šių metų gruodį, tad nekantriai laukiant premjeros, visų „Žvaigždžių karų“ gerbėjų džiaugsmui, kino studija „Lucasfilm“ atskleidė naują personažą vardu Babu Frik.

Kol kas buvo paviešinta tik viena Babu Frik nuotrauka, bet to pakanka, kad jis pelnytų žavingiausio „Žvaigždžių karų“ personažo titulą. Nuoširdi užuojauta R2-D2, BB-8 ar D-IO gerbėjams.

Kiek ankščiau Babu tapatybė buvo pirmą kartą atskleista pristačius žaislinę personažo versiją. Tačiau ši nuotrauka pirmą kartą atskleidžia jo išvaizdą netrukus kinuose pasirodysiančiame filme.

Babu yra Anzelano kalvis, kuris dirba su Kijimi prieskonių bėgūnais. Jis gali „nulaužti“, perprogramuoti ir sutaisyti bet kokį droidą, nepaisant esamų saugumo priemonių. Babu Frik drąsiai galima vadinti technikos karaliumi. Jo mažose akutėse matyti atsidavimas ir rūpestis. Babu yra itin protingas. Ir nors visi aplink nori jį apsaugoti, iš tiesų, Babu gali apsiginti pats.

Devintoji „Žvaigždžių karų“ juosta „Skaivokerio iškilimas“ pasakos istoriją, nutikusią po filmo „Paskutinis džedajus“ įvykių. Naujausios kino juostos siužetas vis dar gana miglotas, ypač turint omeny, kad filmo „Paskutiniai džedajai“ pabaiga atsakė į daugybę klausimų, taigi tikrai nėra aišku, kaip Babu padės gėriui nugalėti blogį. Galbūt jis pataisys piktąjį raudonų akių C-3PO? Ar jis taps raktu pakeisiančiu galaktikos likimą? O gal būtent jis ir yra naujai iškilsiantis Skaivokeris?

Visi atsakymai paaiškės „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ premjeroje kinuose gruodžio 18 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles