Naujame „Skruzdėliuko ir Vapsvos. Kvantomanijos“ anonse – žvilgsnis į didžiausią visatos blogį

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki naujausio studijos „Marvel“ filmo „Skruzdėliukas ir vapsva. Kvantomanija“ (angl. Ant-man and the Wasp:Quantumania) premjeros, internete buvo paviešintas pilnas filmo anonsas, kuriame atskleidžiama gerokai daugiau informacijos apie tai, kas laukia pirmajame penktosios fazės filme.

Pirmiausia, tai pasidaro aišku, kokia bus pagrindinė siužetinė linija. Bent jau teoriniame lygmenyje. Akivaizdu, kad vienas esminių dalykų šiame filme bus laikas ir būtent tas laikas, kurį Skotas praleido kvantinėje visatoje, kol visi buvo išnykę. Kadangi jis norės atgauti prarastą laiką, jis sutiks su Kango reikalavimu pavogti kažką kvantinėje visatoje, ko Kangui reikia. Ir, nepaisys įspėjimų. Tačiau, savaime suprantama, Kangas jį išduos ir savo susitarimo nesilaikys, o tada jau Skotui ir visai jo komandai teks rast būdą bandyti sustabdyti Kangą.

Ir būtent Kangas Užkariautojas, kaip jau žinoma, taps didžiausiu multivisatos sagos blogiečiu. Ir jis yra Lokio seriale sutikto To, kuris išliko variantas. Vėlgi, Kangas nebus pats pagrindinis sagos blogietis, o tik vienas iš. Bent jau, kaip variantas. Kaip pasklido žinia, kad pats pagrindinis blogietis bus kitas personažas, tik ir jis bus konkrečiai Kango variantas. Galiausiai, bent jau iki „Keršytojų: Kangoi dinastijos“ (angl. Avengers: The Kang Dinasty), didžiausias blogis visgi bus Kangas ir čia pamatysime jo iškilimą.

Grįžtant prie anonso, vaizdai tiesiog atima žadą ir kažkuriuo momentų matysime net ne vieną ar du, o visą kalną Skruzdėliukų (netikit? Pažiūrėkit anonsą). Taip pat, atsiranda ir dar vienas visatos blogietis – M.O.D.O.K. Įdomu tai, kad iki šiol Marvel slėpė, kas teoriškai turėtų vaidinti šį blogietį, tačiau dabar kaip ir galima suprasti, kad ta skraidanti galva bus pirmojo filmo blogiukas Darenas Krosas, nors ir iki šiol IMDB nėra nurodyta, jog tai būtent jis. Bet žiūrint anonsą galima įžiūrėti, kad tai ištampytas jo veidas.

Filme pagrindinius vaidmenis atliks Paulas Ruddas, Evangeline Lilly, Michelle Pfeiffer, Michaelas Douglasas, Billas Murray‘us, Kathryn Newton, o Kangą įkūnys Jonathanas Majorsas. „Skruzdėliukas ir vapsva. Kvantomanija“ kinus pasieks vasario 17 dieną, o dabar kviečiame pažiūrėti šį įspūdinga anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles