Dėl sveikatos besibaiminantis C. Bale‘as nevaidins filme apie „Ferrari“ įkūrėją

Dėl sveikatos besibaiminantis C. Bale‘as nevaidins filme apie „Ferrari“ įkūrėją

Vienas dažniausiai internete aptinkamų faktų, susijusių su kinu, yra įspūdingos Christiano Bale‘o kūno transformacijos. Aktorius daugelį žiūrovų ir kino ekspertų jau ne kartą stebino tuo, kaip jis rimtai priima savo vaidmenis, sugebantis ir suliesėti, ir tapti raumenų kalnų. Visgi, pasak „Deadline“, aktorius pagaliau rado sau neįveikiamą užduotį.

Pasak šaltinių, C. Bale‘as nusprendė nevaidinti filme „Enzo Ferrari“. Juostoje, kurioje ruošiamasi pasakoti apie garsiosios automobilių kompanijos įkūrėją, C. Bale‘as buvo pasižadėjęs vaidinti jau kurį laiką. Visgi garsusis režisierius Michaelas Mannas, kuris šį filmą planuoja jau daugiau nei penkiolika metų, pareikalavo, kad C. Bale‘as vaidmeniui priaugtų nemažai svorio. Kadangi iki „Enzo Ferrari“ filmavimo pradžios pavasarį liko visai nedaug, aktorius nusprendė nerizikuoti savo sveikata, kadangi priaugti daug svorio per tokį trumpą laiką jam pasirodė kaip per daug sunki užduotis.

„Paramount“ studijos filmas dėl to patyrė rimtą nuostolį ir prodiuseriai dabar įnirtingai ieško, kas gali pakeisti aktorių. Vis dar norima pradėti filmavimą už kelių mėnesių, o kadangi geriausi aktoriai taip lengvai nesimėto, gali būti, kad dėl to nukentės ir filmo kokybė.

Pati žinia dėl C. Bale‘o pasitraukimo yra stebėtina, kadangi aktorius dėl vaidmenų anksčiau būdavo pasiryžęs viskam. Jis svėrė vos 60 kilogramų vaidindamas filmuose „Mašinistas“ (angl. „The Machinist“) ir „Kovotojas“ (angl. „The Fighter“), o tarp jų sugebėjo vaidinti Chtistopherio Nolano Betmeno trilogijos filmuose, kuriuose užsiauginęs raumenis svėrė 90 kilogramų. Prieš porą metų pasirodžiusiame filme „Amerikietiška afera“ (angl. „American Hustle“) jis taip pat buvo užsiauginęs nemažai svorio, todėl „Enzo Ferrari“ jam neturėjo būti didelė problema.

Vienaip ar kitaip, dabar filmas bus kuriamas be C. Bale‘o. Tikėtina, kad jis pasirodys kitų metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. zDE / 2016 sausio 17

    vienas iš universaliausių šių laikų aktorių, turbūt galintis suvaidinti bet ką, rekomenduočiau praktiškai visus jo filmus.

  2. Sinefil / 2016 sausio 17

    sugebejo stebinti Spielbergo filme budamas tik 14,pats fainiausias jo vaidmuo