„Netflix“ ruošiasi kurti serialą apie garsųjį „Marvel“ blogiuką

„Netflix“ ruošiasi kurti serialą apie garsųjį „Marvel“ blogiuką

Pernai internetinė televizija „Netflix“ žiūrovus nustebino pradėjusi gaminti itin aukštos kokybės serialus, paremtus „Marvel“ komiksais. Pirmuoju jų tapo „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“), kurio antrasis sezonas yra vienas laukiamiausių dalykų televizijoje šiemet ir panašu, kad jis duos pradžią dar vienam serialui.

Kaip praneša tinklapis „TV Line“, „Netflix“ planuoja šalutinį „Drąsiaširdžio“ projektą, kuris koncentruotųsi aplink garsųjį „Marvel“ veikėją Baudėją (angl. Punisher).

Baudėjas pirmą kartą „Marvel“ kino visatoje pasirodys būtent antrajame „Drąsiaširdžio“ sezone ir taps pagrindiniu jo antagonistu, besipriešinančiu pagrindiniam serialo veikėjui Mattui Murdockui. Baudėją „Drąsiaširdyje“ ir jau planuojamame naujame seriale įkūnys „Vaikštančiuose numirėliuose“ (angl. „The Walking Dead“) išgarsėjęs Jonas Bernthalas.

Pasak „TV Line“, serialas apie Baudėją dar yra pradinėse stadijose ir neaišku, ar jis išties pasirodys „Netflix“ aplinkoje. Vienaip ar kitaip, „Marvel“ serialų ten tikrai netruks. Praėjusių metų pabaigoje „Netflix“ pristatė itin stiprų serialą „Jessica Jones“, o šiemet laukia serialo „Luke Cage“, pasakojančio apie kitą „Marvel“ herojų, premjera.

„Netflix“ taip pat vis dar planuoja „Geležinio kumščio“ (angl. „Iron Fist“) serialą. Galiausiai visų keturių serialų herojai turėtų susivienyti įspūdingame mini seriale „Gynėjai“ (angl. „The Defenders“). Dabar visai tikėtina, kad prie jų prisijungs ir Baudėjas, kurio pasirodymo „Marvel“ visatoje laukia daugybė komiksų gerbėjų.

Neaišku, kaip bus su soliniu jo serialu, tačiau jau aišku, kad Baudėjas tikrai pasirodys kovo 18 dieną išleidžiamame iš 13 serijų susidedančiame antrajame „Drąsiaširdžio“ sezone, kurį „Netflix“ platformoje jau turėtų matyti ir Lietuvos žiūrovai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles