Pradėta filmuoti europietiška mokslinės fantastikos juosta „Vivariumas“

Pradėta filmuoti europietiška mokslinės fantastikos juosta „Vivariumas“

Airių sineastas Lorcanas Finneganas šiuo metu kuria savo naują filmą, kuris vadinsis „Vivariumas“ (angl. „Vivarium“). Jo debiutinis filmas – ekologinės tematikos mistinė siaubo drama „Be pavadinimo“ (angl. „Without Name“, 2016 m.) – pernai buvo parodytas tarptautiniame Toronto kino festivalyje. Naujajame L. Finnegano filme, kurio scenarijų rašė „Be pavadinimo“ scenaristas Garretas Shanley‘is, susipins trilerio ir mokslinės fantastikos elementai.

„Vivariumas“ pasakos apie jauną porą, ieškančią tobulų namų. Kartu su paslaptingu nekilnojamojo turto agentu atvykę į naujų namų rajoną jiedu pasijunta įkliuvę keistame, labirintą primenančiame identiškų namų kvartale ir yra priversti auginti ne šio pasaulio vaiką.

Pagrindinius vaidmenis atliks amerikietis Jesse‘is Eisenbergas ir britų aktorė Imogen Poots, pakeitusi Mackenzie Davis. Filme taip pat vaidins jauna airių aktorė Eanna Hardwicke.

Pagrindiniai juostos filmavimo darbai Airijoje jau prasidėjo šį mėnesį, vėliau kūrybinė grupė persikels į Belgiją. Oficiali filmo pasirodymo data kol kas neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles