Veiksmo legendos sugrįžta pirmajame „Nesunaikinamų 4“ anonse

Po tikrai ilgo laiko „Nesunaikinami“ sugrįžta! Jei tiksliau, tai kūrėjai paviešino pirmąjį filmo anonsą, kuris atkeliauja praėjus 9 metams po ne itin sėkmingos trečiosios dalies. Taigi, „Nesunaikiname 4“ (angl. Expend4bles) vėl apjungia jau pamėgtus veiksmo filmų senolius, o kartu įtraukia ir naujus narius.

Anksčiau buvo pasklidę kalbos apie atskirą projektą su kiečiausiomis moterimis, šis projektas kol kas stovi, o ketvirtoji dalis su jau gerai mums pažįstamu Sylvesteriu Stallone, Jasonu Stathamu ir Dolphu Lundgrenu, vis artėja link premjeros.

Pirmasis anonsas parodo tai, ko iš esmės ir galime tikėtis iš šio serijos filmo. Daug veiksmo, gerų kovų, gerai pažįstamus veidus ir, aišku, misija, kuri įtrauks visus į ypatingai didelisu pavojus. Bene labiausiai džiuginantis dalykas yra būtent naujų veidų įtraukimas. Pirmasis – Curtis Jacksonas, dar žinomas kaip reperis 50 Cent, o kartu ir rytų kovų meistras Iko Uwais, su kuriuo kovų scenos niekada nebūna nuobodžios.

Neabejotinai, filams ir vėl bus visiška mėsmalė, bet kino gerbėjai tikrai turėtų nelikti abejingi klasikinio veiksmo stiliaus pasakojimui. Taigi, filem pagrindinius vaidmenis atliks jau minėti Sylvesteris Stallone, Jasonas Stathamas, Dolphas Lundgrenas, Curtis „50 Cent“ Jacksonas, Iko Uwais, o prie jų prisijungs senieji serijos aktoriai Randy‘is Couture‘as bei naujokai Megan Fox, Andy‘is Garcia, Levy Tran Tony Jaa ir kiti.

„Nesunaikinami 4“ kino teatrus turėtų pasiekti rugsėjo 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles