„Barbė“ pasaulyje jau uždirbo milijardą

„Barbė“ pasaulyje jau uždirbo milijardą

Turbūt niekas metų pradžioje net nebūtų pagalvojęs, kad viso pasaulio kino teatrus užvaldys rožinė manija ir būtent Gretos Gerwig filmas „Barbė“ (angl. Barbie) bus filmas, pasieksiantis milijardo dolerių ribą. Ir po 17 dienų kino teatruose, filmas pasiekė šią ribą, nukonkuruodamas kitus potencialius mega hitus.

Kartu su šiuo pasiekimu, filmas sulaužė ne vieną rekordą ar pasiekė dar nepasiektus tikslus. Vienas jų – Greta Gerwig tapo pirmaja moterimi režisiere, kurios filmas pasiekė šią ribą. Tiesa, moterų milijardierių klube jau buvo, tačiau jos nebuvo vienintelės režisierės, o labiau – bendrarežisieriės, kūrusios filmus su partneriais vyrais. Tai buvo „Ledi šalis“ (angl. Frozen) ir „Ledo šalis 2“ (angl. Frozen 2), kuriuos režisavo Jennifer Lee su Chrisu Bucku, o taip pat dar buvo Anna Boden, kuri su Ryanu Flecku režisavo „Kapitonę Marvel“ (angl. Captain Marvel).

Šiaurės Amerikoje ‚Barbė“ uždirbo 459 milijonus, o likusiame pasaulyje – 572 milijonus ir užtikrintu žingsniu, jau trečiąją savaitę, karaliauja kino teatruose. Taip pat, „Barbė“ greičiausiai iš visų „Warner Bros.“ Filmų pasiekė milijardo ribą, nors studijos darbų sąraše, pasiekusių šią ribą, yra net 8 filmai. Anksčiau greičiausiai milijardo ribą buvo pasiekęs „Haris Poteris ir mirties relikvijos. 2 dalis“ (angl. Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2), milijardą uždirbęs per 19 dienų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles