Taylor Swift ir Idris Elba pavirto katėmis pirmajame miuziklo „Katės“ anonse

Po ilgos tylos mus pagaliau pasiekė pirmasis miuziklo „Katės“ (angl. „Cats“) anonsas. Tai bus seniai laukta legendinio ir neįtikėtino populiarumo susilaukusio Brodvėjaus miuziklo adaptacija didiesiems kino teatrų ekranams. Bet ar miuziklo ekranizacija susilauks tokio pat pasisekimo? „Universal Pictures“ žada tai išsiaiškinti, surinkę itin spalvingą kino ir muzikos žvaigždžių komandą. Tarp jų galėsime išvysti Taylor Swift ir Idris Elbą, taip pat Oskarą laimėjusį režisierių Tomą Hooperį, kuris darbuosis už kameros.

Daugelio nuostabai, nors to ir buvo galima tikėtis, filme visi aktoriai bus paversti tikro dydžio katėmis, naudojant naujausias vizualines priemones. Kino aikštelės buvo pastatytos ir detalizuotos taip, kad net tokie žmonės kaip Rebel Wilson galėtų šokt ant stalo atrodydama kaip naminė katė.

Kartu su daugelio gerbiamu Tomu Hooperiu, komandoje už kameros ribų dirbs ne vienas Oskarą pelnęs bei jam nominuotas žmogus. Komandos narių sąraše galime matyti tokius žmones kaip scenografijos dizainerę Eve Stewart, operatorių Christopherį Rossą, kostiumų dizainerį Paco Delgado, kūrusį kostiumus filmui „Danų mergina“ (angl. „The Danish Girl“), garso specialistą Simoną Hayesą, dirbusį „Vergdienių“ (angl. „Les Miserables“) kūrybinėje grupėje, muzikos prodiuserį Mariusą De Vriesą bei aktorių atrankos vadovę Lucy Bevan. Pilnasis aktorių sąrašas taip pat yra niekuo nenusileidžiantis bei toks pat įspūdingas. Kates įkūnys tokie garsūs pramogų ir muzikos pasaulio žmonės kaip Jamesas Cordenas, Judi Dench, Idris Elba, Ianas McKellenas, Rebel Wilson, Jasonas Derulo, Jennifer Hudson ir Taylor Swift.

Andrew Lloydo Webberio miuziklas šiai dienai yra išlikęs kaip ilgiausiai rodomas pasirodymas Brodvėjaus istorijoje. Webberis kurdamas miuziklą rėmėsi T. S. Elioto poemų kolekcija pavadinimu „Seno oposumo knyga apie praktiškas kates“ (angl. „Old Possum‘s Book of Practical Cats“). Pasirodymas yra atliktas kuklius 9000 kartų nuo jo debiuto 1981-tais metais. 1983-tais metais jis pelnė septynis Tony apdovanojimus, bet du kartus nuskynė prestižišką Laurence Oliverio apdovanojimą 1982-tais metais bei 2015-tais metais. Miuziklo „Katės“ pirmąjį anonsą galite pamatyti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles