„Ledo šalis 2“ anonsai įkvėpė teoriją apie Elzos ir Anos tėvus

Abu Arendelės princesių Elzos ir Anos tėvai žuvo jūroje nuskendus jų laivui, bent jau taip rodoma du Oskarus laimėjusio animacinio filmo „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“, 2013 m.) pirmos dalies pradžioje. Tačiau atsižvelgiant į tą faktą, kad jų kūnai taip niekada ir nebuvo rasti, interneto portale „Screenrant“ netruko išsivysti teorija, neigianti pirmojo filmo premisą. Dar daugiau, anot šios teorijos, karalius Agnaras ir karalienė Iduna pasirodys filmo „Ledo šalis“ tęsinio, kuris Lietuvos kino sales pasieks gruodžio 27 d., įvykių sūkuryje.

Labiausiai įkvėpta antrojo anonso, paviešinto maždaug prieš mėnesį, „Screenrant“ teorija daro prielaidą, kad naujasis filmas pasakos apie Elzos kelionę, į kurią ši leidžiasi tam, kad sužinotų tiesą apie savo galias ir savo praeitį. Anot šios teorijos, panašu, kad Elzos tėvai, kaip niekas kitas Arendelėje, gerai išmanė apie savo vyresniosios dukters galias, kadangi nedvejodami žinojo, kaip reikia reaguoti, kai Elza žaisdama netyčia sužeidė savo seserį Aną. Tačiau tai – ne vienintelis „Screenrant“ pateikiamos teorijos argumentas.

Pirmajame „Ledo šalis 2“ anonse matome Elzą ant jūros kranto šaldančią bangas, panašias į tas, kurios prarijo jos tėvų laivą. Galbūt ji ruošiasi nukeliauti tiksliai ten, kur nuskendo laivas ir išsiaiškinti tiesą apie tai, kas jiems nutiko?

Antrajame anonse, kuriame matome Elzą, panyrančią į vandenyno dugną, ji susitinka jūrų žirgą. Anot teorijos, jūrų žirgas gali būti nuoroda į skandinavų mitologiją, kur jis yra pagarsėjęs žmonių skandinimu. Ar tai susiję su Agnaro ir Idunos dingimu? Ar jūrų žirgas gali nuvesti Elzą pas juos?

Ties 00:56 sekunde matoma pro langą žiūrinti moteris, panaši į Aną, iš tikrųjų gali būti jos ir Elzos motina Iduna.

Galiausiai, viena iš nedaugelio frazių, nuskambančių anonse yra trolių žiniuonio žodžiai, skirti Elzai: „Praeitis yra ne tokia, kokia atrodo – tau teks išsiaiškinti tiesą“. Žodžiai, vedantys Sniego karalienę Elzą jos praeities, taigi, ir jos tėvų – gyvų ar mirusių – link.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles