J. Cameronas į „Terminatoriaus“ seriją grįžta kartu su „Deadpool“ režisieriumi

J. Cameronas į „Terminatoriaus“ seriją grįžta kartu su „Deadpool“ režisieriumi

Ilgai į visas puses mėtoma ir ne kartą žiūrovų nurašyta „Terminatoriaus“ serija sugrįžta į ją pradėjusio kūrėjo rankas. Anot „Deadline“, artimiausiu metu teises į savo kūrinį atgausiantis režisierius Jamesas Cameronas planuoja „Terminatorių“ prikelti naujam gyvenimui.

Taip gali atsitikti dėl to, kad 2019 metais, praėjus 35 metams nuo pirmojo „Terminatoriaus“ premjeros, susigrąžins savo teises į šią seriją. Nors didelė filmų dalis vis dar priklauso kitiems prodiuseriams, J. Cameronas įgys pakankamai galių, kad galėtų iš naujo kurti garsiuosius filmus.

Kadangi režisierius šiuo metu yra užsiėmęs daugybės „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) tęsinių kūrimu, beveik neabejotina, kad jis užims tik prodiuserio pareigas. Visgi jis jau surado žmogų, galinti režisuoti naująją „Terminatoriaus“ versiją. Juo taptų Timas Milleris, 2016 metais išgarsėjęs kaip juostos „Deadpool“ kūrėjas, dėl kūrybinių nesutarimų pasitraukęs iš daugelio laukiamos antrosios dalies kūrimo.

„Deadline“ nežino, kaip atrodys naujoji „Terminatoriaus“ versija. Tarp potencialių variantų įvardijamas visiškai naujos serijos kūrimas arba tęsinys, kurio veiksmas vyksta po antrosios „Terminatoriaus“ dalies (paskutinės, kurią režisavo J. Cameronas) pabaigos.

Nors anksčiau tokia žinia ant kojų būtų pastačiusi visus mokslinės fantastikos gerbėjus, tikėtina, kad dabar į ją yra žvelgiama kiek atsargiau. Pirmosios dvi dalys iki šiol yra laikomos veiksmo ir mokslinės fantastikos šedevrais, tačiau trys jų tęsiniai šaltai buvo sutikti ir žiūrovų, ir kritikų. 2015 m. pasirodžiusi penktoji dalis „Terminatorius: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“), į kurią sugrįžo Arnoldas Schwarzeneggeris, sunkiai atpirko savo biudžetą ir patyrė didelę finansinę nesėkmę JAV, ir nors tai buvo filmas, prie kurio po pertraukos ženkliau prisidėjo J. Cameronas, tai buvo įvardijama kaip signalas, jog prie šios serijos grįžti nevalia.

Tuo pačiu galima pripažinti, kad J. Cameronas per savo karjerą yra sukūręs tik du tęsinius – „Terminatorius 2“ ir „Svetimi“ (angl. „Aliens“) – ir abu jie yra įvardijami tarp geriausių didžiųjų Holivudo filmų, dėl ko galima tikėtis, kad jis turi galimybę sukurti kažką įsimintino. Kiek ženkliai jis prisidės prie naujųjų filmų kūrimo kol kas neaišku, kadangi šiuo metu jis yra užsiėmęs net keturių „Įsikūnijimo“ tęsinių kūrimu, o pirmasis jų turėtų pasirodyti 2018 m. pabaigoje.

Naujosios „Terminatoriaus“ versijos neverta tikėtis anksčiau nei 2019 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles