Paskelbti „Pagiežos“ perdirbinio aktoriai, režisierius ir filmavimo data

Paskelbti „Pagiežos“ perdirbinio aktoriai, režisierius ir filmavimo data

Amerikietiška „Pagiežos“ (angl. „The Grudge“) versija kino teatruose pasirodė 2004 metais, tačiau tai buvo japonų siaubo filmo „Ju-on“ perdirbinys. Amerikiečių versija yra vienas pelningiausių visų laikų siaubo filmų, todėl suprantama, kodėl „Sony“ nori sukurti naują šios juostos perdirbinį ir pradėti naują seriją.

Neseniai buvo paskelbti visi žmonės, dirbsiantys su šiuo projektu. Filmą režisuos Nicolas Pesce’is –  tai bus dar tik antrasis jo pilnametražis filmas po 2016-taisiais pristatytos juostos „Mano motinos akys“ (angl. „The Eyes of My Mother“), jis taip pat bus atsakingas už filmo scenarijų. Pagrindinius vaidmenis atliks Demian’as Bichir’as ir Andrea Riseborough. Filmo prodiuseriai bus 2016 metų siaubo trilerio „Mirties namai“ (angl. „Don’t Breathe“) režisierius Fede Álvarez, siaubo klasikos „Piktieji numirėliai“ (angl. „Evil Dead“) kūrėjas Sam’as Raimi’s  ir „Ksena. Karingoji princesė“ (angl. „Xena Warrior Princess“) prodiuseris Robert’as Tapert’as. Filmavimas prasidės šių metų gegužės mėnesį.

Tai bus ne pirmas kartas, kai „Sony“ bandys sukurti naują seriją iš seno filmo. 2016 metais jie bandė perdirbti „Vaiduoklių medžiotojus“ (angl. „Ghostbusters“), tačiau filmas buvo finansiškai nesėkmingas. Tikėkimės, kad šio filmo laukia kitoks likimas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles